Колесо Фортуни

Ця карта не просто обіцяє удачу – вона відображає емоційний вертеп, де зустрічаються зміни, нові враження та неочікувані події.

Хоча вирушаючи в цю пригоду, можливі як величезні перемоги, так і невеликі випробування, загальне враження від Колеса Фортуни — це веселощі та позитивні зміни. Забудьте про рутину та готуйтеся до нового етапу у вашому житті, де відповідь на ваше питання є яскравим “так”.

Насолоджуйтеся подорожжю та приготуйтеся до захоплюючих перепетій!

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.