Жриця Так чи Ні

Верховна жриця – це втілення духовної інтуїції, загадкової жінки, яка володіє таємницями, мудрістю та глибоким розумінням. Її присутність у вашому таро-ворожінні є подорожжю вглиб себе та виявленням внутрішніх аспектів.

Вона стоїть пліч-о-пліч з тим, що ще залишається відкрити у вашому житті, і її присутність підкреслює необхідність відданості процесу самовиявлення.

Таким чином, відповідь на ваше запитання залишається заздалегідь невідомою таємницею, надаючи вам можливість відкривати нові реалії та розкривати свою внутрішню істину.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.