Диявол Так чи Ні

Диявол — це карта, що привертає увагу до аспектів, які можуть викликати негативні емоції. Гнів, насильство, спокуса, страх і сумнів — лише кілька з темних відтінків, пов’язаних із цією картою.

Вона вказує на можливість відчуття власної пастки, можливо, через нездорові стосунки, залежність або обман. Невідомо і непередбачувано, але ця карта розкриває, що шлях до визволення може виявитися складним, але необхідним.

Відповідь на питання – НІ.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.