Карта дня Світ

Прогнозуючи події на конкретний день з картою “Світ”, можна очікувати:

Завершення циклу: “Світ” символізує завершення певного циклу чи етапу в житті. Сьогодні може бути часом визначальних завершень та підсумків.

Виконання цілей і досягнень: Карта може вказувати на успішне виконання цілей і досягнень. Ви можете відчувати задоволення від досягнутого та готовність до нових викликів.

Гармонія і повнота: “Світ” також символізує гармонію та повноту. Сьогоднішній день може бути часом, коли ви відчуєте, що всі частини вашого життя взаємодіють у гармонійний спосіб.

Розширення свідомості: Карта може також вказувати на розширення свідомості та розуміння. Сьогоднішній день може бути часом для глибокої саморефлексії та внутрішнього росту.

Нові початки: Ця карта може також символізувати початок нового етапу чи нових можливостей. Ви можете відчувати, що світ відкриває перед вами нові горизонти.

У всіх випадках важливо розуміти, що тлумачення карт Таро є великою мірою суб’єктивним і може залежати від контексту конкретного запитання або ситуації. Карта “Світ” вважається дуже позитивною, і її присутність може слугувати як величезна підтримка та обнадійливий сигнал на конкретний день.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.