Карта Дня Сила

Карта “Сила” в Таро може пророкувати ряд тем і впливів на поточний день.

Самоконтроль і мудрість: Карта “Сила” може свідчити про потребу використання внутрішньої мудрості та самоконтролю в ситуаціях, з якими ви зіштовхнетеся сьогодні. Розглядайте складність із зібраністю і рішучістю.

Розуміння та терпіння: Вам може знадобитися виявити терпіння та розуміння у відносинах і взаємодії з оточуючими. Спробуйте уникати конфліктів і реагуйте на ситуації з любов’ю та співчуттям.

Перемога над внутрішніми бар’єрами: Сьогодні може бути часом для подолання власних страхів чи невпевненостей. Довірте своїм сильним сторонам і проявіть впевненість у власних силах.

Гармонія та співпраця: Карта також може вказувати на можливість створення гармонійного середовища навколо себе. Спробуйте виявляти ласку та розуміння в комунікації з іншими, намагаючись створити сприятливий клімат для співпраці.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.