Повішений так чи ні

Карта Повішаний у таро може вказувати на потребу зупинитися, переоцінити ситуацію та прийняти новий погляд. Відповідь на питання Так чи Ні залежить від контексту та конкретної ситуації. Однак, загальною інтерпретацією може бути така:

Якщо ви питаєте про конкретну дію чи рішення, то карта Повішаний може вказувати на те, що зараз не є найкращим часом для дії. Можливо, потрібно трошки зачекати або переглянути свій погляд на ситуацію.

Якщо ваше питання стосується більш глибоких аспектів життя чи духовності, відповідь може полягати в прийнятті нового погляду на речі, відмові від старих шаблонів чи подивитися з іншого ракурсу.

У будь-якому випадку, карта Повішаний наголошує на необхідності терпіння та готовності змінювати свій погляд для досягнення глибшого розуміння та не надає чіткої відповіді “Так чи Ні”.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.