Сонце Так чи Ні

Сонце, як прекрасний контраст Місяцю, виступає картою, яка втілює в собі повноту життя, радість та нескінченну енергію. Ця карта розкриває перед вами відмінні досягнення, вдалий старт нових починань та загальний потік позитивних подій у вашому житті.

Запитання, на яке ви шукаєте відповідь, має веселий відгук – абсолютно, ТАК!

Отож, готуйтеся до святкування та насолоджуйтеся цією сонячною порою, де успіх та удача стають вашими найближчими союзниками. Вас чекає яскраве та позитивне рішення!

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.