Справедливість Так чи Ні

Карта Справедливості — це невидимий рефері в боксерському рингу вашого життя, який розглядає кожен раунд карми, справедливості та рівноваги.

Тут не передбачається визначений результат, який би був за чи проти вас, але сенс цієї картки полягає в тому, що вона відчуває підзвітні пульсації вашого життя та робить все, щоб ваше “так” було більш прийнятним, якщо ви чесні з собою та оточуючими. Якщо ні, то самі розумієте.

Отже, немає жодної чіткої відповіді на ваше запитання, але є драйв та загадковість в кожному русі цієї визначальної картки.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.