Суд Так чи Ні

Карта Суд являє собою нещодавню метаморфозу чи перетворення, що, ймовірно, вже відбулося. Це як сигнал про вибіркове зміщення у вашому дусі чи професійному житті, і вказівка на те, що ви приймали рішення, спрямовані на ваш успіх.

Відповідь на ваше запитання може бути «ТАК», що означає, що ви знаходитесь на правильному шляху і готові до нових висот. Відчуйте енергію цієї карти, як силу, що позаду вас, яка допоможе зробити ваш успіх ще більш виразним і надзвичайним!

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.