Сила Так чи Ні

Карта Сили — це справжнє шоу впевненості та непереборної сили перед життєвими викликами! Вона розкриває образ людини, яка не просто володіє ситуацією, але грає в цю гру з вражаючим самовладанням.

Тут герой — справжній владар ситуації, відчуваючи себе майстром всіх обставин. У його арсеналі — не лише сила, але й неймовірна терпіння.

Тож, якщо ваші будні вимагають від вас впоратися з великими викликами, Сила стверджує: “Так, ви зможете подолати всі труднощі”.

Приготуйтеся до емоційного стану та виявлення справжньої внутрішньої міці!

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.