Відлюдник Так чи Ні

Відлюдник — це карта, яка витає в аурі духовного просвітління. В її символіці закладено прагнення до самотнього самоаналізу та глибокого споглядання.

Можливо, саме зараз ви стоїте на рубежі переосмислення цінностей та важливих роздумів. Тут кожен момент може стати особливим випробуванням, і тому відповідь на ваше запитання може мати безмежно широкі горизонти та не має чіткої відповіді. Варто зачекати та ще раз все переосмислити, зважити та розібратися в собі.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.