Закохані Так чи Ні

Ваше життя на таємничому шляху, де закохані ведуть вас в захопливий світ можливостей! Карта Закоханих — це не лише романтична експедиція у світі стосунків та любові, але й захоплива пригодницька подорож через радісні миті життя.

Тут кохання не тільки розцвітає, але і магічно з’єднує енергії для успішного ділового співтовариства чи об’єднання зусиль для спільного просування вперед.

Отже, готуйтеся до феєричного шоу, де відповідь на ваше питання — це не просто ‘так’, а гучне ‘ТАК’, яке вібрує як найкраща пісня у вашому житті!

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.