Жрець Так чи Ні

Ієрофант визначається як символ освіти та невичерпних традицій. Ця карта вбачає в собі можливість пошуку духовного наставництва чи чиїхось порад у вашому житті.

Засвідчуючи відповідність та релігійне схвалення, Ієрофант прагне до глибокої обґрунтованості, але його значення не має жорсткого позитивного чи негативного настрою. Тут є лише простий факт, і єдина відповідь — це можливість відкриття нових горизонтів та розкриття духовної глибини.

Відповідь на ваше питання так чи ні – зачекайте, та подумайте ще.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.