Договір публічної оферти

Посилання на ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ розташоване на всіх сторінках інтернет-сайту TAROMAGIC.COM.UA та доступне на будь-яких пристроях, здатних відображати веб-сторінки.

Дата публікації 11.01.2019

Постійна адреса https://taromagic.com.ua/dogovor-publichnoj-oferty/

Відповідно до закону України про електронну торгівлю: Повна та беззастережна згода з даною офертою та її ПРИЙНЯТТЯ В ПОВНОМУ ОБСЯГІ є ФАКТ використання ВАМИ сайту taromagic.com.ua навіть якщо ви не знали, не бачили, не чули, не хотіли бачити, чути, читати чи якимось іншим чином ознайомитися з нею.

1. Загальне положення

1.1. Справжня оферта, згідно з Цивільним Кодексом України Стаття 639, є офіційною пропозицією (публічною офертою), далі за текстом – «Оферта», розділ сайту taromagic.com.ua, далі за текстом – «Виконавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів чи послуг дистанційним способом, тобто через Інтернет-сайт. Виконавець розміщує Публічну оферту на офіційному сайті Виконавця.

1.2. Відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України (ЦК України) у разі прийняття викладених нижче умов та оплати Послуг юридична або фізична особа, яка проводить акцепт цієї оферти, стає «Замовником» (акцепт оферти рівносильний укладенню договору на умовах, викладених в Оферті).

1.3. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Виконавцем (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цієї оферти у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Виконавця.

1.4. У зв’язку з вищевикладеним, уважно прочитайте текст Договору і якщо Ви не погоджуєтесь з будь-яким пунктом, Виконавець пропонує Вам відмовитися від використання послуг та залишити сайт taromagic.com.ua

2. Поняття та визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, такі терміни мають таке значення:

2.2. «Послуга» – онлайн-послуга, в електронному вигляді, що надається Виконавцем згідно з описом відповідної карти Послуги на Інтернет-сайті;

2.3. «Товар» – товар в електронному вигляді, який надає Виконавець згідно з описом відповідної карти Товару на Інтернет-сайті;

2.4. «Інтернет-сайт» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», інтернет-сайт є засобом надання чи реалізації послуг, роботи чи товарів шляхом здійснення електронної угоди.

2.5. Акцепт – повне, безумовне та беззастережне прийняття Замовником умов цього Договору без будь-яких винятків та/або обмежень та є рівносильним укладенню двостороннього письмового Договору.

2.6. «Виконавець» – Юридична або Фізична особа-підприємець, яка реалізує послугу, товар, які представлені на Інтернет-сайті.

2.7. Замовник – особа, яка вчинила Акцепт умов цього Договору та стає Замовником послуг Виконавця за укладеним договором. Замовником може бути будь-яка дієздатна фізична особа, яка уклала з Виконавцем Договір на умовах, викладених у оферті.

2.8. «Замовлення» – вибір окремих позицій щодо переліку послуг або товарів, зазначених Замовником під час розміщення замовлення та оплати.

2.9. Онлайн-заняття – це сукупність матеріалів, до яких надається доступ у режимі реального часу за допомогою web-технологій шляхом надання Замовнику Персональних даних для доступу на умовах цієї оферти.

2.10. Програма – цілісна сформована сукупність онлайн занять, електронних версій аудіо-, відеозаписів занять, тренінгів, курсів, фонограм, відеограм, текстових, аудіовізуальних творів, зображень, фотографій, пов’язаних між собою та структурованих на певну тему, доступ до яких надається через сайт або Веб -Сторінку для використання Замовником.

2.11. Персональна інформація для доступу – персональний формалізований відповідно до стандартів мережі інтернет запис адреси сайту або його частини (Веб-сторінки), Логін (Ім’я) користувача та Паролі Входу Доступу, що дозволяє Замовнику отримати доступ до Послуги або Товару в Інтернеті.

3. Предмет Договору

3.1. Виконавець зобов’язується передати у власність Замовника доступ до Послуги/Товару на час, обумовлений на веб-сторінці відповідної Послуги/Товару, а Замовник зобов’язується сплатити та прийняти Послугу/Товар на умовах даної оферти.

3.2. Справжня оферта регулює купівлю-продаж послуги чи товару на сайті, у тому числі:

 • добровільний вибір Замовником Послуги або Товару на сайті;
 • самостійне оформлення Замовником замовлення на сайті;
 • оплату Замовником замовлення, оформленого на сайті;
 • обробку та надання Послуги або Товару Замовнику.

4. Порядок оформлення замовлення та надання послуг

4.1. Замовник має право оформити замовлення на будь-яку послугу чи товар, які представлені на Інтернет-сайті.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовлення у будь-якій кількості.

4.3. За відсутності можливості надати Послугу або Товар, адміністрація Інтернет-сайту зобов’язана повідомити Замовника (телефоном, вайбером або електронною поштою).

4.4. За відсутності послуги чи товару Замовник має право замінити її послугою чи товаром, що відповідає вартості або відмовитися від цієї послуги чи товару, анулювати Замовлення.

4.5. Замовник здійснює оплату Послуг/Товарів одним з обраних способів, після чого повідомляє Виконавця про здійснення оплати з наданням підтверджуючих документів на електронну пошту Виконавця taromagic.guru@gmail.com або на Viber номера +380630573675.

4.6. Після отримання Виконавцем підтвердження оплати, Замовнику за електронною адресою, вказаною при заповненні заявки на покупку Товару або Послуги, терміном в ОДИН РОБОЧИЙ ДЕНЬ, надсилається Персональна інформація з логіном та паролями доступу до замовленої Послуги або інтернет-адреси (посилання) для скачування/завантаження товару.

4.7. У разі неотримання Замовником Персональної інформації строком на один робочий день, Замовник повинен звернутися до служби підтримки Виконавця шляхом надсилання листа на електронну пошту: taromagic.guru@gmail.com, за номерами телефонів на Сайті виконавця або будь-яким іншим способом.

4.8. Персональна інформація дійсна для одного Замовника, який отримав вказану інформацію. Забороняється передача персональної інформації третім особам.

4.9. Замовник самостійно несе відповідальність за збереження конфіденційності та безпеки доступу до свого Персонального (Особистого) кабінету, уроків та інших елементів Послуги або Товару, а також усі дії, що відбуваються за допомогою Персонального (Особистого) кабінету, та зобов’язується невідкладно повідомляти Виконавця про будь-яке порушення безпеки Персонального (Особистого) кабінету.

4.10. Для отримання Послуги або Товару, Замовник самостійно забезпечує дотримання належних технічних умов для персонального комп’ютера чи іншого пристрою.

4.11. За участі в онлайн заняттях забороняється розпалювання міжнаціональних конфліктів, приниження, образу інших учасників, консультанта, викладача, тренера, розповсюдження рекламних матеріалів, нецензурні вислови або інша поведінка, що порушує моральні норми та вимоги чинного законодавства. При підтвердженні вчителем, консультантом, адміністратором або технічною службою ресурсу факту, що дії були вчинені саме цим учасником, Виконавець має право анулювати участь Замовника в онлайн-заняттях без повернення отриманої оплати, заблокувати обліковий запис Замовника.

4.12. За участі в онлайн заняттях забороняється заважати іншим учасникам та вчителю проводити заняття будь-яким чином. Якщо така поведінка буде визначена і при підтвердженні вчителем та технічною службою ресурсу факту, що дії були вчинені саме цим учасником, Виконавець має право анулювати участь Замовника в онлайн-заняттях без повернення отриманої оплати.

4.13. Використання Замовником отриманих інформації та матеріалів (аудіо, відеозаписів, текстів, зображень тощо) допускається лише в особистих цілях та для особистого використання.

4.14. Виконавець має право відмовитися від надання послуг в односторонньому порядку та анулювати доступ Замовника до обраної програми у разі встановлення фактів передачі Замовником Персональної інформації третім особам, розповсюдження інформації та матеріалів (аудіо, відео, текстових матеріалів, графічних зображень тощо), отриманих внаслідок отримання Послуги або Товару, третім особам.

4.15. Замовнику забороняється копіювання та несанкціоноване розповсюдження отриманої інформації на Інтернет-сайті Виконавця. Усі матеріали на Інтернет-сайті Виконавця захищені Авторським правом та суміжними правами та підлягають захисту відповідно до закону України. У разі виявлення подібних дій з боку Замовника доступ до інтернет-сайту Виконавця буде закрито. На адресу Замовника буде сформовано звернення до судових інстанцій відповідно до закону України про авторське право та суміжні права.

4.16. Виконавець не несе відповідальності за неможливість участі Замовника в онлайн-заняттях, що виникли з причин, незалежних від Виконавця.

5. Вартість послуг/товарів та порядок розрахунку

5.1. Вартість Послуги або Товару зазначається в описі на відповідній сторінці Інтернет-сайту, яку Замовник вибирає для розрахунків.

5.2. Замовник здійснює оплату послуг/товарів на умовах 100% передоплати.

5.3. Оплата Послуг/Товарів Замовником означає ознайомлення та згоду Замовника з умовами цієї оферти.

5.4. Оплата Послуг/Товарів провадиться шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Виконавця. Способи оплати обраної Послуги/Товара вказуються на Сайті або в рахунку на оплату, надіслану Замовнику після заповнення Заявки на Інтернет-сайті.

5.5. Виконавець має право змінити вартість послуг до моменту оплати шляхом опублікування нової ціни на Інтернет-сайті.

5.6. За домовленістю Сторін Замовнику може надаватися право сплачувати за Послугу частинами.

5.7. Послуга вважається сплаченою з моменту зарахування коштів на поточний рахунок Виконавця.

6. Припинення договору

6.1. Виконання цієї оферти можливе:

 • за домовленістю сторін;
 • тимчасово перервати з ініціативи Замовника. У такому разі Сторони підписують Додаток до цього договору, який стає його невід’ємною частиною.
 • у разі порушення Замовником обов’язків або умов, передбачених цією офертою.

6.2. Розрив оферти однієї із сторін не звільняє Замовника від сплати Фактичного надання послуг.

6.3. За бажанням розірвати дію оферти Замовник повинен повідомити Виконавця у письмовій формі не менше ніж за 5 днів до запланованого останнього заняття.

6.4. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов’язань згідно з цим Договором, якщо таке невиконання є наслідком обставин непереборної сили, що підтверджені Торгово-промисловою палатою України та трапилися після набрання чинності цим Договором.

7. Права та обов’язки Замовника

7.1. Замовник має право
 • 7.1.1. Отримати послуги за умов справжньої оферти.
 • 7.1.2. Отримати від Виконавця інформацію щодо наданих Послуг або Товарів, умови їх надання за телефонами, вказаними на Сайті, надіславши відповідний запит на електронну пошту, вказану на Сайті, або через форму зворотного зв’язку на сайті Виконавця.
 • 7.1.3. Входити на онлайн курс під своїм обліковим записом одночасно тільки з однієї точки доступу (персонального комп’ютера, ноутбука, нетбука, планшета, смартфона та ін.).
 • 7.1.4. Замовник користується всіма правами споживача відповідно до чинного законодавства України, яке регулює ці правові відносини.
7.2. Замовник зобов’язується:
 • 7.2.2. Сплатити Послугу/Товар у повному обсязі в порядку та строки, передбачені цією офертою.
 • 7.2.3. Надати Виконавцю актуальну інформацію про засоби зв’язку для направлення інформаційних матеріалів, а також зв’язку Виконавця із Замовником у рамках надання Послуг або Товарів згідно з цією офертою. Замовник відповідає за достовірність такої інформації.
 • 7.2.4. Самостійно та своєчасно знайомитися з інформацією про розклад, дату, час, вартість та умови надання Послуг/Товарів, що надається йому через електронну пошту та/або за допомогою інших електронних засобів зв’язку, Персональний кабінет тощо, розміщені на Інтернет-сайті.
 • 7.2.5. Замовник не має права пред’являти Виконавцю претензії у разі несвоєчасного ознайомлення чи ознайомлення з інформацією на Сайті. Замовник приймає на себе всю відповідальність за наслідки несвоєчасного ознайомлення або не ознайомлення з інформацією, що розміщується для нього Виконавцем на Сайті, а також надісланих на електронну пошту Замовника.
 • 7.2.6. Замовник зобов’язується виконувати рекомендації, домашні завдання, вимоги тощо. Виконавця, який супроводжує відповідну Послугу або Товар.
7.3. Замовнику забороняється:
 • 7.3.1. Здійснювати в будь-якій формі запис (шляхом аудіо-, відеозапису, скачування, скріншоти, фотографування та інших способів зберігання інформації) онлайн заняття, проведеного в рамках надання Послуг, а також заборонено дублювати, створювати копії придбаних Товарів відповідно до Закону України Про авторське право та суміжних правах.
 • 7.3.2. Копіювати, розповсюджувати у будь-який спосіб аудіо-, відео-, текстові інформаційні матеріали, зображення, графічні елементи, отримані в рамках цієї оферти.
 • 7.3.3. Розповсюджувати матеріали, отримані в рамках цієї оферти будь-яким шляхом у рамках надання Послуг або Товарів відповідно до Закону України “Про авторське право та суміжні права”.
 • 7.3.4. Використовувати отриману в рамках цієї оферти інформацію, матеріали з комерційною метою.
 • 7.3.5. Використовувати отриману від Виконавця інформацію, включаючи (без обмеження) з метою створення подібної та/або конкурентної послуги чи сервісу чи Товару, або з метою отримання комерційної чи фінансової вигоди без попереднього погодження з Виконавцем.
 • 7.3.6. Здійснювати свою діяльність на основі Послуг/Товарів Виконавця.
 • 7.3.7. Допускати поширення недостовірної, хибної інформації, що ганьбить честь, гідність, ділову репутацію Виконавця, вчителів, адміністраторів та інших осіб, а також інформацію, що спонукає та закликає до міжнаціональної, етнічної, статевої, расової нетерпимості, ворожнечі, війни, зміни устрою країн, інформацію, поширення якої заборонено чинним законодавством України та нормами Міжнародного права залежно від території надання послуг відповідно до ст. 3 Конституції України, ст. 55 Конституції України, ст. 15 Цивільного кодексу України, ч.2 ст. 94 Цивільного кодексу України та згідно з Постановою Пленуму Верховного Суду України від 27.02.2009 «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділову репутацію фізичної та юридичної особи»
 • 7.3.8. Передавати та/або надавати доступ до Послуги/Товару будь-яким третім особам, а також отримувати Послуги/Товари спільно з третіми особами.

 

8. Права та обов’язки Виконавця

8.1. Виконавець має право:
 • 8.1.1. Самостійно визначати форми та способи надання Послуг або Товарів, враховуючи умови даної оферти, інших, підписаних із Замовником договорів та вимоги чинного законодавства України та умови Договору.
 • 8.1.2. В односторонньому порядку визначити вартість Послуг/Товарів.
 • 8.1.3. Самостійно визначати/змінювати дати проведення онлайн занять (вебінарів, тренінгів).
 • 8.1.4. Самостійно визначати/змінювати зміст, тривалість, кількість інформації в онлайн уроках у рамках Програми та вимог Міністерства Освіти та науки України, а також функціональні можливості, інтерфейс Веб-сторінки у процесі надання Послуги.
 • 8.1.5. Самостійно залучити до надання Послуг третіх осіб, включаючи тренерів та/або консультантів.
 • 8.1.6. Отримувати від Замовника будь-яку інформацію, необхідну виконання своїх зобов’язань за Договором. У разі ненадання інформації, неповного чи неправильного подання інформації, Виконавець має право призупинити надання Послуг за Договором до надання Замовником такої інформації.
 • 8.1.7. Проводити анкетування, опитування Замовника, у тому числі запитувати відгук про отримані Послуги/Товари, поширювати (публікувати або іншим чином поширювати) результати анкетування (опитування) та отримані відгуки про отримані послуги з дотриманням вимог законодавства України щодо захисту персональних даних.
 • 8.1.8. Відмовитись від надання Послуг/Товарів або обмежити доступ Виконавця до Інтернет-сайту без повернення сплачених коштів у таких випадках:
 • Надання Замовником недостовірної інформації.
 • Недотримання Замовником строків та порядку оплати у разі здійснення оплати у порядку, передбаченому п.п. 5.1, 5.2, 5.6, 5.7, 5.8 цієї оферти.
 • Порушення Замовником п.п. 4.12-14, 8.2-8.2.4 оферти.
 • 8.1.10. Здійснювати масове розсилання інформаційних повідомлень (у тому числі рекламних) на електронну адресу Замовника. При цьому такі повідомлення повинні містити посилання для відмови від розсилки, що дозволяє Замовнику самостійно відмовитися від отримання розсилки.
 • 8.1.11. В односторонньому порядку вносити зміни до умов цієї публічної оферти шляхом розміщення нової редакції на Інтернет-сайті.
8.2. Виконавець зобов’язується:
 • 8.2.1. Надати Послуги/Товари належної якості в порядку та на умовах, передбачених цією офертою.
 • 8.2.2. Зберігати інформацію та відомості (у тому числі персональні дані), отримані від Замовника для виконання умов цієї оферти.
 • 8.2.3. Надавати Замовнику інформацію про умови надання Послуг/Товарів.
 • 8.2.4. Інформувати Замовника про зміну порядку надання Послуг (дат, розкладів трансляцій) та Товарів шляхом розміщення такої інформації відповідно до п.п. 4.11. даної оферти.

9. Відповідальність сторін та вирішення спорів

9.1. У разі виникнення конфліктів з питань, передбачених цією угодою, сторони вживатимуть усіх заходів щодо вирішення конфліктів шляхом переговорів без участі суду.

9.2. У разі неможливості вирішення конфліктів шляхом переговорів, суперечки вирішуються у судовому порядку, згідно з чинним законодавством України

10. Захист персональних даних та конфіденційна інформація

10.1. Погоджуючись з умовами оферти та приймаючи її умови, Замовник надає Виконавцю однозначну згоду на обробку та використання будь-яких персональних даних, які стали відомими Виконавцю внаслідок надання Послуг/Товарів на умовах цієї угоди відповідно до законодавства України у сфері захисту персональних даних.

10.2. Обробка персональних даних включає, але не обмежується, збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, змінами, оновленням, використанням та розповсюдженням (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособленням, знищенням персональних даних, що обробляються Виконавцем, будь-якою особою, пов’язаною з Виконавцем відносинами контролю для ведення бази персональних даних Замовників.

10.3. Замовник погоджується, що Виконавець не повинен отримувати додаткову згоду Замовника для передачі персональних даних Замовника будь-якій особі, яка пов’язана з Виконавцем відносинами контролю або в рамках договірних відносин.

10.4. Вся інформація, яка стала відома Замовнику у зв’язку з отриманням Послуг/Товарів від Виконавця (зокрема паролі доступу, фото, відео, текстові матеріали, зображення та інше) є конфіденційною інформацією та комерційною таємницею Виконавця.

10.5. Замовник зобов’язується не розголошувати та не передавати конфіденційну інформацію та комерційну таємницю Виконавця для ознайомлення та/або використання третім особам без попередньої письмової згоди Виконавця.

10.6. Подробиці Політики конфіденційності розміщені на сторінці taromagic.com.ua/privacy-policy , яка знаходиться у вільному доступі на веб-сайті Виконавця.

11. Права інтелектуальної власності

11.1. Усі онлайн заняття у формі лекцій, аудіо та відео-практики, аудіо-, відео-, текстові уроки, записи онлайн трансляцій у вигляді аудіовізуальних творів, фонограм та відеограм, фотографічні твори, зображення, статті та будь-які інші матеріали, отримані Замовником на виконання умов цієї оферти (далі – Матеріали) є об’єктами прав інтелектуальної власності та підлягають захисту.

11.2. Авторські та суміжні права на Матеріали, до яких надається доступ Замовнику належать Виконавцю. Замовнику надається лише право користування Матеріалами виключно для особистих некомерційних цілей, якщо інше не обумовлено спеціальним договором, окремо підписаним між Замовником та Виконавцем.

11.3. Забороняється будь-яким чином копіювання, відтворення, розповсюдження, виконання, публічне оповіщення, демонстрація, показ, використання, переклад, переробка, адаптація та подібні зміни матеріалів без попередньої письмової згоди Виконавця.

12. Інші умови

12.1. Оферта набирає чинності, вважається Підписаною та прийнятою в повній мірі з моменту оплати замовником будь-якої Послуги або Товару на інтернет-сайті Виконавця та діє протягом строку зазначеним у картці Послуги/Товари у розділі на сайті taromagic.com.ua до його припинення на ув’язнених вище за умови.

12.2. У випадках, не передбачених цією офертою, Сторони керуються чинним законодавством України.

12.3. Сторони підтверджують повне та однозначне розуміння ними предмета та змісту даної оферти, прав та обов’язків кожної сторони, що випливають або пов’язані з виконанням оферти, суть вживаних у ній термінів, а також відповідність тексту оферти намірам та волі Сторін.

12.4. Якщо будь-яке положення (частина) оферти є або стає недійсним з будь-яких підстав, цей факт не впливає на дійсність інших положень оферти загалом.

12.5. Сторони погоджуються, що до відносин, що виникли між ними із цієї оферти, застосовується право України.

12.6. Сторони мають право будь-якої миті укласти договір у формі письмового двостороннього документа.

12.7. Зміни умов угоди оформлюються додатково та набирають чинності після підписання Сторін.