Курси Таролога «Майстер Таро»

Майстер Таро - курси трологу з сертифікатом Україна

Цей курс неодмінно зробить із вас справжнього, сильного та професійного таролога, готового до своєї практики. Здатність розвинути у собі чуття не простим заучуванням, а розвитком ясновидіння.

Після його вивчення ви без побоювання зможете займатися даним видом діяльності, допомагати людям у пошуку вирішення їхніх проблем, а також, що важливо, зможете вирішити проблеми та надати допомогу собі та своїм близьким.

Це дуже потужний курс, спрямований на розвиток ваших навичок трактування карт Таро. Ви вивчите кожну з 78 карт у колоді та всілякі їх комбінації. У курсі також продемонстровані динамічні методи, що використовуються для інтерпретації карт з великим змістом та точністю.

Про мене

Таролог Катерина

Я практикуючий маг, таролог з дитинства. Веду прийом, проводжу сеанси з Обрядової Магії, Таро, працюю з Рунами, та викладаю у власній Школі Езотерики.

Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв’язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі.

На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.

Пропонується два варіанти навчання:

Першим є придбання електронної книги «Майстер Таро — Курс Таролога від А до Я» в якій міститься вся інформація та безліч уроків, необхідних для того, щоб стати тарологом.

Книга в електронному вигляді. Містить усі уроки, які є в Онлайн курсі.

Цей курс можна вивчати самостійно за допомогою будь-якого пристрою в будь-якому місці та в будь-який час.

Другим варіантом є Онлайн курс «Майстер Таро» безпосередньо в онлайн-школі

Онлайн курс «Майстра Таро» містить багато професійних уроків. Усі вони подані у доступній формі, що полегшує вивчення та освоєння.

Курс можна проходити як зі смартфона, так і з комп’ютера, ноутбука, планшета і навіть за допомогою смарт-ТВ. Ви можете вивчати його в будь-який час, будь-де без будь-яких обмежень. Навчайтеся майстерності Таро з будь-якої точки земної кулі у будь-який час.

Ви не будете самотні під час вивчення курсу. Під кожним уроком є можливість ставити запитання, що вас цікавлять. Вам надаватимуть відповіді у вигляді персональних консультацій. Такий підхід забезпечить повне розуміння та засвоєння предмета, а також надасть вам належну підтримку.

Персональне вивчення Таро допоможе краще освоїти всі тонкощі та нюанси.

Після проходження основної частини курсу ви також дізнаєтесь як почати проводити власні консультації, де знайти клієнтів, як реалізувати себе повною мірою та стати затребуваним, практикуючим тарологом, майстром своєї справи.

Онлайн курс Таро із сертифікатом за спеціальністю «Таролог»

Наприкінці курсу ви отримаєте персональний сертифікат, що підтверджує проходження курсу Таро. Сертифікат пропонується у кількох варіантах – цифрова версія та «сертифікат на руки».

Сертифікат доступний трьома мовами: українська, російська, або англійська.

Сертифікат на руки — це друкована версія, яка виготовляється, оформляється у дерев’яну рамку під склом та відправляється вам за допомогою служб доставки, наприклад, Нова Пошта.

Цифрова версія сертифіката — це повноцінний персональний сертифікат, який кріпиться посиланням до курсу. Ви зможете просто зберегти посилання на нього і за необхідності завантажити на свій пристрій будь-якої миті: смартфон, планшет, ноутбук чи ПК. Якщо знадобиться, роздрукувати його у будь-якому поліграфічному закладі чи фотосалоні та, за бажання, оформити у дерев’яну рамку. Оскільки цифрова версія сертифіката кріпиться посиланням до курсу, це є незаперечним доказом того, що ви були учасником даного курсу і успішно пройшли його.

Програма курсу:

Загалом у курсі понад 110 уроків. Доступ до всіх уроків відкривається одразу, що дуже зручно як новачкам та і тим, хто вже має деякий досвід.

Натисніть для розгортання:

+ - Знайомство з Таро

Перші уроки цього курсу забезпечать теплий прийом та знайомство з неймовірним світом Таро, приділивши увагу практичній мудрості, яку ці карти можуть надати у повсякденному житті. Таро — це феноменально потужний та інформативний інструмент, що допомагає в отриманні особистих та професійних порад у житті.

Поглибте своє розуміння того, як ці карти століттями захоплювали уми та уяву людей. Розкрийте таємниці та дізнайтеся, як можна застосовувати цю мудрість.

Відкрийте для себе величний світ Таро — глибокий та захопливий! Почніть свою подорож у цей світ з перших уроків цього захопливого курсу. Вас чекає не просто вступ, а справжнє поглиблене занурення в таємничий Світ Магії, в якому карти таро відіграють одну з найважливіших ролей.

Ми розглянемо захопливу історію виникнення карт, вивчаючи не лише факти, але й загадкові міфи, які вкладають в ці картки особливий колорит. Зануртеся у чарівні деталі, що оточують створення Таро, та дізнаєтеся про вплив цих карт на культуру та мистецтво. Поглибте своє розуміння не лише практичного використання карт, але і їхнього надзвичайного культурного значення. І це лише початок у захопливому світі, який розкриється перед вами під час наших уроків!

+ - Детальне вивчення Старших та Молодших Арканів:

Старші Аркани: Шлях людини від «0»-«21»

Цей модуль детально досліджує карти Старших Арканів на людському шляху. Поділяючи життя людини на «До» та «Після».

 1. Старші Аркани: Верховна Жриця, Імператриця та Імператор.
 2. Старші Аркани: Ієрофант, Закохані та Колісниця.
 3. Старші Аркани: Сила, Відлюдник та Колесо Фортуни.
 4. Старші Аркани: Правосуддя, Повішений та Смерть.
 5. Старші Аркани: Помірність, Диявол та Вежа.
 6. Старші Аркани: Зірка, Місяць та Сонце.
 7. Старші Аркани: Правосуддя, Мир і Дурень.

Карти Молодших Арканів:

 1. Жезли та їх значення: У цих уроках розглянемо масть Жезлів, яка пов'язана зі стихією вогню, що має справу з нашою пристрастю та енергією. Карти Жезлів пов'язані з творчістю, метою та тим, як ми віддаємо свою індивідуальну силу.
 2. Кубки та їх значення: У цих уроках розглядається масть Кубків, пов'язану з водою, яка у свою чергу пов'язана з емоціями, почуттями та інтуїцією.
 3. Мечі та їх значення: У цих уроках розглядається масть Мечів, пов'язану з повітрям і ментальною сферою, чи то інтелект і думки, чи то, як ці думки виявляються.
 4. Пентаклі та їх значення: У цих уроках розглядаються карти Молодших Арканів Пентаклей, пов'язані із землею, і відповідно несуть інформацію про матеріальне. Вони часто асоціюються з грошима, але також можуть символізувати наші цінності та почуття безпеки.

У цих модулях ми у всіх деталях ознайомимося з кожною картою у прямому та перевернутому положенні, з її фактичним позначенням, ментальним, візуальним та інтуїтивним/екстрасенсорним. Ми розглянемо духовний аспект оповідання самого зображення як кожного окремо Старшого Аркана, так і кожного Молодшого Аркана, ознайомимося з висновком, в якому перелік чітких сигналів (відповідей), а також значення при питаннях про здоров'я, відносини, фінансові справи, опис особистості та інше.

Огляди підготовлені таким чином, щоб у доступній і легкій формі освоїти важливі аспекти Старших і Молодших Арканів, одночасно не перевантажуючи себе і все ж таки надаючи повноту інформації для «проникнення в Аркан» для подальшого трактування.

+ - Підготовка до трактування

У цих уроках ми з вами познайомимось із фундаментальними правилами тарологів. Працюючи з таким чудовим інструментом, як карти Таро, правил не так багато, їх досить легко засвоїти. Ми не будемо розглядати ті правила, методи та ритуали, які використовують майстри як додаткові ефекти, заради того, щоб переконливіше виглядати перед аудиторією. У цих уроках зосередимося лише на тому, що дійсно важливо, має сенс і є невід'ємною частиною роботи, якщо таролог хоче отримати правдиву інформацію.

Далі ми з вами ознайомимося з основними порадами для тарологів-початківців. У практиці вам періодично доведеться стикатися з різними труднощами, які не завжди вирішуватимуться відразу, через відсутність досвіду. Саме тому хочеться попередити вас про подібні ситуації та дати слушні поради у цих уроках.

Також у цих уроках ми детально поговоримо про перевернуті карти Таро в розкладах. Вони мають абсолютно протилежне трактування, і найчастіше їх досить складно зрозуміти. На переважну думку справжніх тарологів, перевернуті карти мають особливе значення, і вимагають досить пильної уваги до себе.

Багато практиків воліють користуватися лише прямим становищем, розгортаючи карти, що випали в «неправильному» вигляді. Але така система взаємодії не завжди підходить для класичних колод Таро, такий метод використовують тільки з колодами карток Оракула (про які ми теж погоримо). Ми попрацюємо з перевернутими картами, що дозволить збільшити кількість отриманої інформації в розкладі майже вдвічі.

Також у цих уроках ми докладно розберемо перший для вас і найдавніший розклад. В цілому, він універсальний і підходить для відповіді на всі питання, що дозволить закріпити та застосувати на практиці отримані знання.

+ - Етика читання Таро та питання формулювання

У цих уроках обговорюються етичні методи читання Таро, що дозволить переконатися в тому, що ваше трактування відображає цінності вашого вищого «Я» та просвітлене почуття мети. Роль читця Таро (таролога) також полягає в тому, щоб допомогти своєму клієнтові в дорозі, поважаючи його цінності та здатність до самовизначення. У цих уроках ви також зможете дізнатися, як правильно формувати питання до карт Таро. Задаючи продуктивні/правильні питання, ви зможете пролити світло, підвищити цінність отриманої інформації, розблокувати відповіді, які ви шукаєте.

+ - Діагностика людини за допомогою Таро

У цих уроках ми вивчатимемо варіанти діагностики. Все частіше тарологи працюють із питаннями, пов'язані з діагностикою здоров'я людини. Багато хто здивується, але використовуючи практику Таро, можна практично безпомилково визначити захворювання людини, дізнатися про причини, що послужили її виникненню і навіть допомогти визначитися з методом лікування.

Спочатку ми вивчимо діагностику захворювань на Старших Арканах та закріпимо отримані знання, зробивши відповідний розклад.

У наступних уроках ми познайомимося з визначеннями проміжків часу. Зазвичай, тарологу, що починає, досить важко визначати за картами дату подій, або встановлювати тимчасові рамки, якщо це потрібно. Ми познайомимося з перевіреними методами подібної діагностики та закріпимо знання, зробивши розклад.

У цьому модулі ми також навчимося визначати причини смерті. У практиці таролога часто трапляються випадки, коли звертаються люди за допомогою у пошуку зниклої людини. Перше, що має зробити кожен професійний таролог – це визначити, чи жива людина. Саме цьому ми навчимося, а також закріпимо знання, зробивши розклад.

+ - Діагностика магічного негативу в Таро

У цих уроках ми знайомитимемося з діагностикою людини на предмет магічного негативу, ритуалів, тощо.

Вміння діагностувати магічні впливи на людини, як позитивні, і негативні, є невід'ємною навичкою таролога. Діагностика на Таро включає перегляд деструктивних і сприятливих процесів, що відбуваються в енергетиці людини, під впливом того чи іншого магічного дійства. Працюючи «наосліп», ви ніколи не зможете точно встановити діагноз, для того, щоб допомогти людині, тому вам просто необхідно опанувати інструмент, який вам у цьому сприятиме.

Одним із найефективніших способів, якими користуються на даний момент, є карти Таро. Чому вибирають саме цю систему? Все дуже просто – колода карт дає досить глибоку та докладну картину того, що цікавить.

Також ми обговоримо складнощі, з якими ви можете зіткнутися, розглянемо найпоширеніші приклади.

В уроках будуть надані таблиці поєднань та значень Арканів. Такі таблиці спрямовані на те, щоб допомогти вам з трактуванням карток у розкладі, також ми зробимо кілька розкладів, щоб закріпити отримані знання.

+ - Мистецтво читання Таро - практика

У цьому розділі представлені практичні та прості техніки, які покращать вашу майстерність читання Таро. Ми розпочнемо практику, роблячи розклади, починаючи від найпростіших, але важливих, як, наприклад, розклад «Знайомство з колодою», який призначений для нової колоди, і допоможе вам краще познайомитися зі своїм робочим інструментом. Перед цим розкладом ми також проведемо ритуал «очищення колоди».

Далі, щоб краще розуміти, про що говорять нам карти, ми вчитимемося сприймати інформацію в розкладі як єдине ціле. Багато новачків схильні робити ту саму помилку – намагаються читати кожну карту в розкладі окремо один від одного. Але ж ви хочете стати майстром Таро, тому тренуватимемося сприймати отриману картинку в повному обсязі за допомогою універсального розкладу на всі випадки життя.

Ми також попрактикуємося у вирішенні низки питань, пов'язаних із фінансовим зростанням та самореалізації у матеріальному плані. Для цього також зробимо кілька розкладів на ваше фінансове сьогодення та майбутнє, отримаємо відповіді на питання щодо самореалізації зараз і в майбутньому, щодо фінансів та їх поліпшень, що було зроблено, що ще належить зробити та таке інше.

У наступних уроках ми приділимо увагу нашим відносинам. Ми спробуємо дізнатися про нашого обранця чи обраницю, як улагоджуються зараз відносини, якими вони будуть у майбутньому. Отримаємо відповіді на такі питання: Який внутрішній стан на сьогоднішній момент, чи готовий він/вона до зустрічі? Чи відбудеться зустріч із потенційним партнером? Як складуться стосунки з партнером (будуть чи ні)? Зовнішні дані партнера (вік, фізичний стан, зовнішність). Емоційний стан, творчий потенціал майбутнього партнера. Матеріальне становище. Духовний потенціал. Який минулий досвід? Яке особисте життя нині? Чи є тенденція розвитку відносин? Які причини самотності? Що треба змінити партнерові у собі, щоб стати щасливим? і так далі.

Наступні практичні заняття ми приділимо не менш важливим питанням, які є невід'ємною частиною нашого життя: Зробимо розклад на наявність духовних помічників, дізнаємося чи є вони, які вони, якої допомоги від них чекати, спробуємо проаналізувати наш енергетичний/магічний захист, дізнаємося чи є на нас вплив, чи ні, як його уникнути чи позбутися, ймовірність магічного негативу, проаналізуємо можливості впливу на нас чи наших близьких тощо.

+ - Як розпочати власну практику таролога

Всі люди різні і у кожного свої цілі та прагнення. Деякі приходять на курси Таро для розвитку та пізнання виключно власного «Я», деякі хочуть навчитися, щоб допомогти своїм близьким, для деяких метою є осягнути людство і привнести позитивні зміни до нього, допомогти якомога більшій кількості людей, а для когось даний курс є пошуком мети свого існування у цьому світі.

Незалежно від того, що привело вас на навчання Таро, ви неодмінно матимете бажаний результат, але ми також поговоримо про матеріальну складову. Про те, що таке безкоштовні знання, безкоштовні ворожіння, безкоштовний розклад, безкоштовна магія, та інше.

І саме тому в цих уроках ми розглянемо ключові маркетингові стратегії онлайн та офлайн форм ведення практики трактування карт Таро. Ми розберемо переваги прийому клієнтів в онлайн та офлайн формі, а також навчимося створювати рекламні компанії для їхнього залучення. Ви навчитеся, де знайти клієнтів, як їх залучити, як утримати існуючих, а також познайомитеся з ключовими ознаками того, як стати професійним та затребуваним Майстром Таро.

 

Ціна курсу Таро


Електронна книга

«Майстер Таро – Курс Таролога від А до Я»: 

У книзі містяться всі уроки, єдина відмінність – відсутність консультацій та сертифікату.

Ціна 600 грн. 380 грн. (тимчасова пропозиція)


Онлайн курс «Майстер Таро»

 • повний доступ до усіх уроків
 • персональні консультації від Майстра
 • цифровий сертифікат включно
 • ціна за весь курс, консультації та сертифікат (немає жодних додаткових платежів):

Ціна 2900 грн. 1400 грн. (тимчасова пропозиція)

Подати заявку

Якщо у вас є питання, будь ласка, напишіть мені у Viber +380630573675


Відгуки про навчання Таро:

Антоніна
Добрий день, курс просто чудовий, все зрозуміло та доступно. Я задоволена, що придбала його, дякую!

Вікторія Немира

Вітаю. Мене звуть Вікторія та хочу залишити відгук про курс Майстер Таро, який я успішно пройшла. Я хочу від щирого серця подякувати Катерині за цей чудовий курс! Уроки були розгорнуті, доступні, насичені. Стан після курсу дуже натхненний та окрилений! Дуже інформативно …більше>

Лейла

Доброго времени суток Екатерина! Меня зовут Лейла, мне 41 год. Хочу поделиться своей историей, которая привела меня в Таро. Моя мама, с давних времён, гадала на игральных картах. И я ещё в молодости научилась гадать. Но серьезно к этому не относилась. В 36 лет мне дочь подарила карты и книгу по таро. Я с большим интересом изучала, делала расклады себе и близким. А 2022 году я пережила две трагедии, ушла из жизни мама, и предательство мужа. После этих событий у меня очень развилась интуиция. Я этот мир стала воспринимать по другому. Когда я увидела ваш курс обучения Таро, у меня возникло огромное желание, ещё глубже окунуться в мир Таро. Благодарю Вас за доступное изложение информации, за всё чему я у Вас научилась! Желаю Вам процветания во все ваших начинаниях!!! …більше>

Юлія

Мене звати Юлія, мені 32 роки, таро захоплююсь давно, але ніяк не наважувалася зайнятися. Майже 5 років працювала майстром манікюру, але то епідемія, то війна ввели корективи у життя, і в цьому році зрозуміла, що не бачу себе в подальшому житті в цій професії. Таро приносить мені задоволення, тому хотілось би хобі перетворити у щось більше, спробувати допомагати людям розібратися у складних ситуаціях і як бонус отримувати їх вдячність. Хочу сказати, що це навчання дуже надихнуло мене, дякую Катерині за консультацій та допомогу, курс просто чудовий ще й за невеликі кошти в порівнянні з іншими, де здебільшого взагалі немає ніякої допомоги від майстра, та майже немає можливості поставити питання та отримати відповіді, що дуже важко для початківців. Ще раз дякую за навчання та допомогу, за вичерпні відповіді на мої запитання.