Контакти

На цій сторінці є способи зв’язку для консультації або прийому.

Мене звати Катерина, я ясновидиця, таролог, практик з дитинства. Тарологом я стала, пройшовши навчання у Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також Магістр Уманського університету, факультет соціальної та психологічної освіти. На сьогодні я є засновницею власної школи Магії, Таро та Скандинавських Рун, в якої успішно пройшли навчання більше декількох сотень учнів.

Надаю консультації та послуги у різних сферах, пов’язаних із Таро, Рунами та Ритуальної Магії.

Консультації та сеанси, а також навчання проводжу за попереднім записом. Приймаю не всіх, тому, будь ласка, залиште заявку нижче або напишіть у Viber чи WhatsApp.

Якщо вас цікавить навчання, будь ласка, залиште заявку у розділі того курсу, який вас цікавить, або напишіть мені у Viber +380630573675.

Якщо ви хочете замовити особистий розклад на Таро чи Ритуальну Магію, підготуйтесь, та зв’яжіться зі мною:

Для плідного процесу вам необхідно мати фотографію та імена осіб, яких зачіпає ваше питання.

Зверніть увагу: Повідомлення мають містити осмислені питання.

Ціни на надання послуг здебільш індивідуальні.

  • Консультації, розклад на картах Таро (відповіді на запитання, розклад на ситуацію, почуття, дії, відносини, діагностика, розклад на майбутнє, розбір сьогодення або минулого тощо): від 500 гривень.
  • Діагностика за допомогою карт Таро або за допомогою Рун: входить у розклад.
  • Ритуальна магія (встановлення захисту на людину/сім’ю, діагностика на негатив, зняття порчі, зглазу, чистка від крадників тощо, повернення коханої людини, остуди, розв’язання загальних проблем тощо): все обговорюється індивідуально.

Якщо ви в скрутному фінансовому становищі, та вам вкрай потрібна допомога, не соромтеся зв’язатися зі мною. Моя мета — допомагати людям, а не лише заробити. Якщо ви будете чесні зі мною, я від широко серця зроблю все, що в моїх силах, щоб допомогти вам.

Залишити заявку онлайн:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...