Відгуки про курси Таро “Майстер Таро”

На цій сторінці ви можете побачити деякі відгуки як моїх учнів про курси Таро, Руни так і відгуки моїх клієнтів, які зверталися по особистим питанням. Насправді тут лише невелика частина усіх відгуків, більшість мені присилають в особисті повідомлення.

Звичайно, хоча я і маю впливові здібності, я людина, тому іноді можу помилятися, бути не в гуморі, стурбована іншим тощо, за що прошу вибачення. Та я завжди йду на зустріч, якщо людина є людиною, а не піддається тваринним інстинктам.

Я дякую всім за зворотний зв’язок, це насправді дуже приємно і я це ціную.

Відгуки про навчання Таро:

Антоніна
Добрий день, курс просто чудовий, все зрозуміло та доступно. Я задоволена, що придбала його, дякую!

Вікторія Немира

Вітаю. Мене звуть Вікторія та хочу залишити відгук про курс Майстер Таро, який я успішно пройшла. Я хочу від щирого серця подякувати Катерині за цей чудовий курс! Уроки були розгорнуті, доступні, насичені. Стан після курсу дуже натхненний та окрилений! Дуже інформативно, з великою увагою до учнів вона розповіла про магію Таро. Дуже цікаво. Ми пройшли всі карти, робили розклади, тренувалися, обговорювали всі можливі значення карт.

Дуже цінно і, що дуже важливо, з любов’ю та теплотою! Дякую вам за вашу працю! Я дуже натхненна після уроків і не терпиться застосувати ці знання в життя

Лейла

Доброго времени суток Екатерина! Меня зовут Лейла, мне 41 год. Хочу поделиться своей историей, которая привела меня в Таро. Моя мама, с давних времён, гадала на игральных картах. И я ещё в молодости научилась гадать. Но серьезно к этому не относилась. В 36 лет мне дочь подарила карты и книгу по таро. Я с большим интересом изучала, делала расклады себе и близким. А 2022 году я пережила две трагедии, ушла из жизни мама, и предательство мужа. После этих событий у меня очень развилась интуиция. Я этот мир стала воспринимать по другому. Когда я увидела ваш курс обучения Таро, у меня возникло огромное желание, ещё глубже окунуться в мир Таро. Благодарю Вас за доступное изложение информации, за всё чему я у Вас научилась! Желаю Вам процветания во все ваших начинаниях!!!

Юлія

Мене звати Юлія, мені 32 роки, таро захоплююсь давно, але ніяк не наважувалася зайнятися. Майже 5 років працювала майстром манікюру, але то епідемія, то війна ввели корективи у життя, і в цьому році зрозуміла, що не бачу себе в подальшому житті в цій професії. Таро приносить мені задоволення, тому хотілось би хобі перетворити у щось більше, спробувати допомагати людям розібратися у складних ситуаціях і як бонус отримувати їх вдячність. Хочу сказати, що це навчання дуже надихнуло мене, дякую Катерині за консультацій та допомогу, курс просто чудовий ще й за невеликі кошти в порівнянні з іншими, де здебільшого взагалі немає ніякої допомоги від майстра, та майже немає можливості поставити питання та отримати відповіді, що дуже важко для початківців. Ще раз дякую за навчання та допомогу, за вичерпні відповіді на мої запитання.

Мрина
Хочу поділитись своїми емоціями після проходження курсу Майстер Таро. Я прийшла, абсолютно нічого не знаючи про карти. Мені просто захотілося в житті нових вражень та й до того ж зараз – це дуже актуальна тема.

На курсі я отримала просто масу інформації, а головне все настільки доступною та простою мовою, що я сама і не чекала! Думала нічого не вийде, що це складно, а за підсумком черга на розклади! Дякую від щирого серця!

Костянтин

Дуже вдячний справжньому Майстру Таро Катерині. Красно дякую від щирого серця за допомогу!Також додав слова вдячності голосом:

Лілія

Після зміни сфери діяльності мені почало здаватися, що невдачі та труднощі долучились до мене, як тінь, переслідуючи не лише на роботі, але й у всіх сферах життя. Все це виглядало, наче якась загадкова містика взяла мене у свої обійми. Звернувшись до Катерини, я отримала відповідь та варіанти розв’язання проблем.

Марія Остапенко

Стикнулася з низкою проблем у своєму житті, які наче сніговою лавиною накатувалися на мене та ледве не довели до краю. Катерино щиро вам вдячна за допомогу, за переділений мені час, вашу щирість та бажання допомогти. На сьогодні моє життя заграло новими фарбами і я з посмішкою згадую ту невпевнену у собі, усіма зраджену, знесилену, на впалу у відчай особу. Все завдяки Вам та Вищим Силам!

Інна

Хочу подякувати викладачу курсів за занурення у світ Таро. Усі пояснюють доступно та докладно. Після навчання стало легко працювати з колодою, всі розклади здійснюються.

Дуже раджу йти на навчання саме у taromagic.com.ua Все було досить інформативним, а головне доступною мовою. Мої знання значно зросли, що дуже цінно для мене.

Марія
Всім доброго часу, мене звуть Марія. Прийшла на курс із базовими знаннями, які у вільному доступі на просторах інтернету. І така думаю “Ну ось чим мене ще можна здивувати?” Кинула значить виклик і вирішила пройти курс Майстер Таро. Через тиждень зрозуміла, як же сильно я помилялася тоді, коли не сприйняла в серйозне навчання! Виявляється, я взагалі нічого про Таро не знала. Величезне спасибі онлайн школі за ваші знання та працю.

Дуже задоволена і планую серйозно зайнятися трактуванням, пробую себе в офлайні як таролог, вже були перші задоволені клієнти. Моє життя слово набуло нового подиху і я розумію, наскільки це класно!

Ірина М’янова

Я прийшла в онлайн школу Катерини на курс Скандинавські Руни як порятунок від зовнішніх обставин. Скандальне розлучення з розподілом майна та купа витрачених нервів. Для мене це захоплення виявилося свіжим ковтком повітря. Я змінилася, упорядкувала емоційне тло, а головне – зустріла гідного чоловіка буквально за лічені місяці. Загалом – езотерика справді творить дива! Знань отримала масу, окрема подяка моїй вчительці. Це було незабутньо!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...