Про курси Таро

Майстер Таро – Курс Таролога від А до Я для початківців. Також підійде і досвідченішим.

Повний, авторський Курс з Таро, завдяки якому ви зможете стати справжнім тарологом.

Після його вивчення ви без побоювання зможете займатися даним видом діяльності, допомагати людям у пошуку вирішення їхніх проблем, а також, що важливо, зможете вирішити проблеми та надати допомогу собі та своїм близьким.

Електронна книга для вивчення Таро:

Онлайн курс “Майстра Таро” містить безліч професійних уроків. Усі вони подані у доступній формі, що полегшує вивчення та освоєння.

Курс можна проходити як зі смартфона, так і з комп’ютера, ноутбука, планшета і навіть за допомогою смарт-ТВ. Ви можете вивчати його в будь-який час, будь-де без будь-яких обмежень. Навчайтеся майстерності Таро з будь-якої точки земної кулі у будь-який час.

Онлайн школа для вивчення Таро:

Надалі, ви також зможете працювати тарологом будь-де і коли завгодно.

Ви не будете самотні під час вивчення курсу. Під кожним уроком є ​​можливість ставити питання, що вас цікавлять. Вам будуть надані відповіді у вигляді персональних консультацій. Такий підхід забезпечить повне розуміння та засвоєння предмета, а також надасть вам належну підтримку.

Персональне вивчення Таро допоможе краще освоїти всі тонкощі та нюанси.

Сертифікат таролога доступний трьома мовами: українська, російська, англійська:

Після проходження основної частини курсу ви також дізнаєтесь як почати проводити власні консультації, де знайти клієнтів, як реалізувати себе повною мірою та стати затребуваним, практикуючим тарологом, майстром своєї справи.

Пропонується два варіанти навчання:

380 грн. – Електронна книга «Майстер Таро — Курс Таролога від А до Я» та сертифікат таролога.
1400 грн. – Онлайн курсу «Майстер Таро» з персональними консультаціями та сертифікатом таролога.

Ви можете детально ознайомитись із програмою курсу, пропонованим сертифікатом та залишити заявку на курс на наступній сторінці: