Курс Скандинавські Руни — онлайн навчання

Приєднуйтесь до мого курсу Скандинавські Руни та станьте професійним рунологом.

Цей курс не тільки навчить працювати з рунами, а й розвине у вас інтуїцію, допоможе розширити ваше ясновидіння. Ви зможете освоїти це стародавнє мистецтво не тільки простим заучуванням, а й через розвиток глибокого розуміння символів та їх взаємозв’язків.

Навчившись рунології, ви зможете допомагати людям у розв’язанні їхніх проблем, а також застосовувати отримані знання для власного добробуту та допомоги близьким.

Відкрийте для себе незвіданий світ, станьте сполучною ланкою між Вищими Силами нашого Всесвіту і відчуйте неймовірну енергію, знайдіть своє призначення в цьому Світі та навчитеся впливати на свою долю!

Курс є потужним інструментом для розвитку ваших навичок інтерпретації та роботи з могутніми скандинавськими рунами. Ви освоїте кожну руну та навчитеся використовувати їх різні комбінації. В рамках курсу також представлені динамічні методи інтерпретації рун та створення руноставів, що мають глибокий зміст і точність.

Я пропоную два варіанти навчання:

1. Електронна книга «Скандинавські Руни: Курс Рунолога від А до Я»:

Електронна книга «Скандинавські Руни: Курс Рунолога від А до Я»

У ній міститься вся необхідна інформація та безліч уроків для освоєння роботи з рунами. Цей варіант дозволяє вивчати курс самостійно за допомогою будь-якого пристрою в будь-якому місці та у зручний для вас час.

2. Онлайн-курс «Скандинавські Руни» у моїй онлайн-школі:

Навчання в онлайн-школі включає безліч професійних уроків, представлених у доступній формі, що значно полегшує процес навчання. Ви можете отримувати знання з будь-якого пристрою: смартфон, комп’ютер, ноутбук, планшет або навіть за допомогою смарт-телевізора.

Ви можете навчатися в будь-який зручний час і в будь-якому місці, без обмежень. Ви можете стати майстром рунології, вивчаючи всі тонкощі та нюанси з будь-якої точки нашої планети.

Персональне навчання та консультації:

У процесі навчання онлайн у школі, ви не будете самотні. Ви зможете спілкуватися з іншими учнями, а також ставити особисті питання мені. Під кожним уроком ви зможете ставити запитання, які вас цікавлять, на які отримаєте персональні консультації. Такий індивідуальний підхід забезпечить повне розуміння та освоєння матеріалу, а також надасть вам необхідну підтримку.

Пройшовши основну частину курсу, ви також дізнаєтесь, як почати проводити власні консультації, де шукати клієнтів і як реалізувати себе повною мірою як затребуваний і практикуючий рунолог, справжній майстер своєї справи.

Я пропоную курс «Скандинавські Руни» із сертифікатом за спеціальністю «Рунолог»

Після закінчення курсу ви отримаєте персональний сертифікат, що підтверджує вашу компетентність. Сертифікат доступний трьома мовами: українською, російською та англійською.

Програма курсу:

Знайомство зі Скандинавськими рунами:

Перші уроки цього курсу забезпечать теплу зустріч та знайомство з неймовірним світом рун, приділивши увагу практичній мудрості та керівництву, які руни можуть надати у повсякденному житті. Руни — феноменально потужний та інформативний інструмент, що допомагає в отриманні особистих та професійних порад у житті. Дізнайтеся, як руни століттями займали уми та уяву людей.

Підготовка до рунології:

У цих уроках ви дізнаєтеся, що потрібно для роботи з рунами. Ми поговоримо про вибір та придбання рун, вивчимо все, що потрібно знати про правильне їх зберігання. Також приділимо увагу таким не менш важливим аспектам як вибір місця та часу для роботи з рунами, створення сприятливої атмосфери. Ми також поговоримо чому важливо конспектувати всі спостереження під час сеансів. Далі ми з вами розберемо що таке руностав, рунескрипт “РФ”, “огірочок”. Дізнаємося що таке біндруна, відьомський знак, як відбувається активація рунічних формул тощо.

Підготовка до вивчення рун:

У цьому уроці ми з вами обговоримо коротке значення рун, що входять до футарку. Також розберемося, що це таке на прикладі груп, які до нього входять: “арійським”, “богатирським” та “богиням”.

Вивчення та трактування рун:

Наступні уроки будуть присвячені детальному вивченню кожної руни. Ви дізнаєтеся у всіх деталях, що означає кожна руна: варіанти її назви, призначення, передбачувальні значення, магічні застосування, мантичне значення, а також що вона вам може сказати про здоров’я, особисте, роботу та бізнес. Дізнаєтесь, чим вона може допомогти, на які питання відповісти. Ви також дізнаєтесь її рунескрипт і як правильно її медитувати та застосовувати.

Виготовлення рун та ініціація:

У наступних уроках ви дізнаєтесь про те, як самостійно виготовляти руни, а також дізнаєтесь, як пройти обряд ініціації.

Практика з рунами — методи ворожіння, розклади

Далі ви познайомитеся з основними розкладами рун. На прикладах побачите найпоширеніші методики ворожіння, які допоможуть отримати відповіді на запитання. Ви дізнаєтеся, як правильно проводити розклад на рунічних картах і які методики можна використовувати.

Рунічний та езотеричний алфавіт:

Наступним уроком буде вивчення рунічного алфавіту, а також вивчення езотеричних відповідностей кожної руни до дерева, рослини, каменю, тварини, Старших Акраканів карт Таро, Астрології, числа, стихії та кольору.

Амулети та талісмани:

Згодом ми дізнаємося все про рунічні амулети та талісмани, про те, як і де їх використовувати, навчимося визначати потреби та бажання. Навчимося підбирати матеріали для виготовлення, а також дізнаємося як правильно зберігати та використовувати їх.

Вивчення руноставів:

Головною особливістю цього уроку є те, що ви також дізнаєтеся про мало кому відомі руностави (недоступні для непосвячених) на всі випадки життя від різних, могутніх і постійно практикуючих майстрів.

Медитація та сонастройка:

Наприкінці ми поговоримо з вами про медитацію та сонастроювання. Ви дізнаєтеся, що це таке, як це допомагає і посилює ефект при роботі з рунами, а також дізнаєтеся, як правильно проводити медитацію та соналаштування.

Приєднуйтесь до навчання Скандинавським Рунам і відкрийте для себе дивовижний світ стародавніх символів і магічних можливостей, які вони містять. Отримайте знання, які перетворять вас на досвідченого та впевненого рунолога, готового допомагати людям та впливати на власну долю.

Ціна курсу Скандинавські Руни


Електронна книга

«Скандинавські Руни: Курс Рунолога від А до Я»: 

У книзі містяться всі уроки, єдина відмінність – відсутність консультацій та сертифікату.

Ціна 300 грн. 180 грн. (тимчасова пропозиція)


Онлайн курс «Скандинавські Руни»

  • Повний доступ до усіх уроків відразу.
  • Персональні консультації від Майстра – Ви можете ставити питання безпосередньо під будь-яким уроком і отримувати відповідь. Ви можете звернутися до мене особисто, щоб обговорити будь-яке питання що вас цікавить, стосовно Скандинавських Рун та роботи з ними, конфіденційно. Ви можете обирати зручний для вас час та спосіб спілкування: текстові повідомлення, голосові повідомлення, відеодзвінки або телефонні дзвінки.
  • Цифровий сертифікат включно.
  • Ціна за весь курс, консультації та сертифікат (немає жодних додаткових платежів):

Ціна 1200 грн. 600 грн. (тимчасова пропозиція)

Подати заявку

Якщо у вас є питання, будь ласка, напишіть мені у Viber +380630573675


Відгуки про навчання Скандинавським Рунам:


Галина
Скажу відверто, курс перевершив всі мої очікування – все подано чітко і зрозуміло. Дуже рада, що обрала саме його. Щиро дякую майстрині за професійну підтримку! Вже похвалилася подругам сертифікатом, та поділилася деяким знаннями. Відчуваю, що вони незабаром також запишуться до вас на навчання)))

Аліна Меньшикова

Привіт! Мене звати Аліна, і я хочу поділитися своїми враженнями про курс скандинавських рун, який я щойно завершила. Скажу відверто, нещодавно я взагалі майже нічого не знала про руни та ні якого відношення до них не мала, та й взагалі ні чим духовним не цікавилася. Зробила сенсом життя – матеріальне благо, що, як виявилося, нічого спільного, а ні з сенсом життя, а ні з щастям — немає. Просто, одного разу з ранку спіймала себе на думці, що немає сенсу взагалі прокидатися та повертатися до свого життя. Випадково побачила, зацікавило, курс вирішила пройти із цікавості, навіть не збиралася десь застосовувати знання. Але, я у захваті! Почавши поступово “проживати” руни, таке враження ніби хтось мене постійно так лагідно підіймає над всім, ніби я становлюсь вище, бачу все чіткіше, відчуваю глибше. Я фактично переродилась за місяць. Я в захваті! Я по іншому дивлюся не тільки на весь світ, а й на себе, скільки я упустила, та чому я раніше до цього не прийшла! Катерино, я щиро вам дякую за допомогу, дякую що витерпіли всі мої абсурдні запитання! Вже записалася на наступний ваш курс! …більше>

Віолетта

Катерино, дякую вам за цей чудовий курс, хочу залишити коментар для тих, хто вагається. Особливо потішило, що авторка курсу практикує, та має не аби які здібності, знання та досвід. Навчання доступне всім і кожному, раджу неодмінно. Уроки не перенасичені та гарно структуровані. Все пояснено та висвітлено у доступному форматі. Беззаперечним плюсом є наявність персональних консультацій. Мало де в кого є можливість запитати у майстра на пряму та ще й конфіденційно, а тут це без проблем. Руни — це неймовірний інструмент, який може втілити у життя будь-які бажання, але треба мати шану та ставитися з повагою та вдячністю.