Чому не можна ворожити на картах Таро для себе?

Насправді немає суворих правил, які забороняють ворожити на картках Таро самому собі. Однак є деякі поради та рекомендації, які слід враховувати, якщо ви вирішили використовувати таро для самодосконалення.

По-перше, ворожіння на картах Таро – це серйозний процес, який може визвати сильні емоції та вплинути на ваш емоційний стан. Якщо ви не впевнені у своїй здатності “залишатися об’єктивним та раціональним під час ворожіння на свою долю”, то, можливо, краще попросити когось іншого майстра зробити це, який є більш досвідченим у цьому, щоб допомогти вам.

По-друге, самодіагностування на картах таро може призвести до того, що ви будете інтерпретувати картки відповідно до своїх бажань та очікувань, а не відповідно до того, що вони насправді хочуть донестидо вас. Це може призвести до помилкових висновків та неправильного прогнозування вашого майбутнього.

По-третє, розклад на Таро на себе може призвести до того, що ви будете схильні бачити лише те, що хочете бачити, і ігнорувати інші важливі фактори. Як результат, ви можете пропустити важливу інформацію або не помітити потенційні проблеми, які можуть виникнути в майбутньому.

Загалом, дозволено ворожити на картах Таро для себе, але це вимагає певних знань, навичок та вміння залишатися об’єктивними та раціональними під час процесу. Якщо ви не маєте досвіду роботи з Таро, то можливо, буде кращим варіантом зв’язатися з професійним тарологом для консультацій.

Наприклад, лікарі, які вважають що в них є проблеми зі здоров’ям, завжди звертаються до своїх колег, а не займаються самодіагностикою і самолікуванням.

Тому, відповідаючи на питання: Чому не можна ворожити на картах Таро для себе? Можно сказати: Ворожити, та робити розклади за допомогою карт Таро для самого себе можна. Проте, краще для цього звернутися до колег.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.

Обговорення

  1. Вікторія :

    Доброго дня, пані Катерино! Мене цікавить питання навчання. Прочитала інформацію по навчанню і хочу запитати скільки коштує навчання в Вашій школі. З нетерпінням буду чекати на відповідь. Дякую

    1. Вітаю! На сайті є розділ “Про курси Таро” там можна ознайомитися з вартістю й программою навчання.

      Й обрати вид навчання та подати заявку!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...