Навчання, курси Таро із сертифікатом. Купити, ціна 380 гривень

Онлайн курс Таро із сертифікатом в Україні ідеально підійде, якщо ви вирішили навчитися ворожінням та передбаченням за допомогою карт.

Також, якщо ви хочете працювати тарологом та заробляти, є можливість працевлаштування із заробітною платою від 50 000 до 100 000 гривень щомісяця.

Цей курс неодмінно зробить із вас справжнього, сильного та професійного таролога, готового до своєї практики.

Після його вивчення ви без побоювання зможете займатися даним видом діяльності, допомагати людям у пошуку вирішення їхніх проблем, а також, що важливо, зможете вирішити проблеми та надати допомогу собі та своїм близьким.

Це дуже потужний курс, спрямований на розвиток навичок трактування карток Таро.

Ви вивчите кожну з 78 карт у колоді та всілякі їх комбінації. У курсі також продемонстровані динамічні методи, що використовуються для інтерпретації карток з великим змістом та точністю.

Електронна книга «Майстер Таро — Курс Таролога від А до Я» в якому міститься вся інформація та безліч уроків, необхідних для того, щоб стати тарологом – ідеальний варіант для початківців вивчити дану мантичну систему.

Цей курс можна вивчати самостійно за допомогою будь-якого пристрою в будь-якому місці та в будь-який час.

Книжка в електронному вигляді. Містить багато професійних уроків. Усі вони подані у доступній формі, що полегшує вивчення та освоєння.

Курс можна проходити як зі смартфона, так і з комп’ютера, ноутбука, планшета і навіть за допомогою смарт-ТВ. Ви можете вивчати його в будь-який час, будь-де без будь-яких обмежень. Навчайтеся майстерності Таро з будь-якої точки земної кулі у будь-який час.

Після проходження основної частини курсу ви також дізнаєтесь як почати проводити власні консультації, де знайти клієнтів, як реалізувати себе повною мірою та стати затребуваним, практикуючим тарологом, майстром своєї справи.

Отримати сертифікат таролога

Наприкінці курсу ви отримаєте персональний сертифікат таролога, що підтверджує проходження курсу Таро. Сертифікат пропонується у кількох варіантах – цифрова версія та «сертифікат на руки».

Сертифікат доступний трьома мовами: українською, російською та англійською.

Сертифікат на руки – це друкована версія, яка виготовляється та надсилається вам за допомогою служб доставки, наприклад, Нова Пошта.

Цифрова версія сертифіката – це повноцінний персональний сертифікат, який кріпиться посиланням до курсу. Ви зможете просто зберегти посилання на нього і за необхідності завантажити на свій пристрій будь-якої миті: смартфон, планшет, ноутбук чи ПК. Якщо знадобиться, роздрукувати його у будь-якому поліграфічному закладі чи фотосалоні та, за бажання, оформити у дерев’яну рамку. Оскільки цифрова версія сертифіката кріпиться посиланням на курс — це є незаперечним доказом того, що ви були учасником даного курсу і успішно пройшли його.

Замовити сертифікат можна наприкінці курсу. Для цього в курсі є необхідна інформація.

 

Коротка програма курсу:

Знайомство з Таро

Перші уроки цього курсу забезпечать теплий прийом та знайомство з неймовірним світом Таро, приділивши увагу практичній мудрості та керівництву, які Таро може надати у повсякденному житті. Карти Таро – феноменально потужний та інформативний інструмент, що допомагає в отриманні особистих та професійних порад у житті. Дізнайтеся, як ці карти століттями займали уми та уяву людей.

Детальне вивчення Старших та Молодших Арканів:

Старші Аркани:

Шлях людини від 0-21

Цей модуль детально досліджує карти Старших Арканів на людському шляху. Поділяючи життя людини на «До» та «Після».

Старші Аркани: Верховна Жриця, Імператриця та Імператор.
Старші Аркани: Ієрофант, Закохані та Колісниця.
Старші Аркани: Сила, Путівник та Колесо Фортуни.
Старші Аркани: Правосуддя, Повішений та Смерть.
Старші Аркани: Помірність, Диявол та Башта.
Старші Аркани: Зірка, Місяць та Сонце.
Старші Аркани: Правосуддя, Мир і Дурень.

Карти Молодших Арканів:

Жезли та їх значення: У цих уроках розглянемо масть Жезлів, яка пов’язана зі стихією вогню, що має справу з нашою пристрастю та енергією. Карти Жезлов пов’язані з творчістю, метою та тим, як ми віддаємо свою індивідуальну силу.
Кубки та їх значення: У цих уроках розглядається масть Кубків, пов’язану з водою, яка у свою чергу пов’язана з емоціями, почуттями та інтуїцією.
Мечі та їх значення: У цих уроках розглядається масть Мечів, пов’язану з повітрям та ментальною сферою, чи то інтелект і думки, чи то, як ці думки виявляються.
Пентаклі та його значення: У цих уроках розглядаються карти Молодших Арканів Пентаклей, пов’язані із землею, і несуть інформацію про матеріальному. Вони часто асоціюються з грошима, але також можуть символізувати наші цінності та почуття безпеки.
У цих модулях ми у всіх деталях ознайомимося з кожною картою у прямому та перевернутому положенні, з її фактичним позначенням, ментальним, візуальним та інтуїтивним/екстрасенсорним. Ми розглянемо духовний аспект оповідання самого зображення як кожного окремо Старшого Аркана, так і кожного Молодшого Аркана, ознайомимося з висновком, в якому перелік чітких сигналів (відповідей), а також значення при питаннях про здоров’я, відносини, фінансові справи, опис особи і т.п. .д.

Огляди підготовлені таким чином, щоб у доступній і легкій формі освоїти важливі аспекти Старших і Молодших Арканів, одночасно не перевантажуючи себе і все ж таки надаючи повноту інформації для «проникнення в Аркан» для подальшого трактування.

Підготовка до трактування

У цих уроках ми з вами познайомимось із фундаментальними правилами тарологів. Працюючи з таким чудовим інструментом, як карти Таро, правил не так багато, їх досить легко засвоїти. Ми не будемо розглядати ті правила, методи та ритуали, які використовують майстри як додаткові ефекти, заради того, щоб переконливіше виглядати перед аудиторією. У цих уроках зосередимося лише на тому, що дійсно важливо, має сенс і є невід’ємною частиною роботи, якщо таролог хоче отримати правдиву інформацію.

Далі ми з вами ознайомимося з основними порадами для тарологів-початківців. У практиці вам періодично доведеться стикатися з різними труднощами, які не завжди вирішуватимуться відразу, через відсутність досвіду. Саме тому хочеться попередити вас про подібні ситуації та дати слушні поради у цих уроках.

Також у цих уроках ми детально поговоримо про перевернути карти Таро в розкладах. Вони мають абсолютно протилежне трактування, і найчастіше їх досить складно зрозуміти. На переважну думку справжніх тарологів, перевернуті карти мають особливе значення, і вимагають досить пильної уваги себе.

Багато практик воліють користуватися тільки прямим становищем, розгортаючи карти, що випали в «неправильному» вигляді. Але така система взаємодії не завжди підходить для класичних колод Таро, такий метод використовують тільки з колодами карток Оракула (про які ми теж погоримо). Ми попрацюємо з перевернутими картами, що дозволить збільшити кількість отриманої інформації в розкладі майже вдвічі.

Також у цих уроках ми докладно розберемо перший для вас і найдавніший розклад. В цілому, він універсальний і підходить для відповіді на всі питання, що дозволить закріпити і застосувати на практиці отримані знання.

Етика читання Таро та питання формулювання

У цих уроках обговорюються етичні методи читання Таро, що дозволить переконатися в тому, що ваше трактування відображає цінності вашого вищого «Я» та просвітлене почуття мети. Роль читця Таро (таролога) також полягає в тому, щоб допомогти своєму клієнтові в дорозі, поважаючи його цінності та здатність до самовизначення. У цих уроках ви також зможете дізнатися, як правильно формувати питання до карт Таро. Задаючи продуктивні/правильні питання, ви зможете пролити світло, підвищити цінність отриманої інформації, розблокувати відповіді, які ви шукаєте.

Діагностика людини за допомогою Таро

У цих уроках ми вивчатимемо варіанти діагностики. Все частіше тарологи працюють із питаннями, пов’язані з діагностикою здоров’я людини. Багато хто здивується, але використовуючи практику Таро, можна практично безпомилково визначити захворювання людини, дізнатися про причини, що послужили її виникненню і навіть допомогти визначитися з методом лікування.

Спочатку ми вивчимо діагностику захворювань на Старших Арканах та закріпимо отримані знання, зробивши відповідний розклад.

У наступних уроках ми познайомимося з визначеннями проміжків часу. Зазвичай, предсказателю, що починає, досить важко визначати за картами дату подій, або встановлювати тимчасові рамки, якщо це потрібно. Ми познайомимося з перевіреними методами подібної діагностики і закріпимо знання, зробивши розклад.

У цьому модулі ми також навчимося визначати причини смерті. У практиці таролога часто трапляються випадки, коли звертаються люди за допомогою у пошуку зниклої людини. Перше, що має зробити кожен професійний таролог – це визначити, чи жива людина чи мертва. Саме цьому ми навчимося, а також закріпимо знання, зробивши розклад.

Діагностика Магічного негативу в Таро

У цих уроках ми знайомитимемося з діагностикою людини на предмет магічного негативу, ритуалів тощо.

Вміння діагностувати магічні на людини, як позитивні, і негативні, є невід’ємним навичкою таролога. Діагностика на Таро включає перегляд деструктивних і сприятливих процесів, що відбуваються в енергетиці людини, під впливом того чи іншого магічного дійства. Працюючи «наосліп», ви ніколи не зможете точно встановити діагноз, для того, щоб допомогти людині, тому вам просто необхідно опанувати інструмент, який вам у цьому сприятиме.

Одним із найефективніших способів, якими користуються на даний момент, є карти Таро. Чому вибирають саме цю систему? Все дуже просто – колода карт дає досить глибоку та докладну картину того, що цікавить.

Також ми обговоримо складнощі, з якими ви можете зіткнутися, розглянемо найпоширеніші приклади.

В уроках будуть надані таблиці поєднань та значень Арканів. Такі таблиці спрямовані на те, щоб допомогти вам з трактуванням карток у розкладі і природно ми зробимо кілька розкладів, щоб закріпити отримані знання.

Мистецтво читання Таро – Приступаємо до практики

У цьому розділі представлені практичні та прості техніки, які покращать вашу майстерність читання Таро. Ми приступимо до практики, роблячи розклади, починаючи від найпростіших, але важливих, як, наприклад, розклад «Знайомство з колодою», який призначений для нової колоди, і допоможе вам краще познайомитися зі своїм робочим інструментом. Перед цим розкладом ми також проведемо ритуал «очищення колоди».

Далі, щоб краще розуміти, про що говорять нам карти, ми вчитимемося сприймати інформацію в розкладі як єдине ціле. Багато новачків схильні робити ту саму помилку – намагаються читати кожну карту в розкладі окремо один від одного. Але ж ви хочете стати майстром Таро, тому тренуватимемося сприймати отриману картинку в повному обсязі за допомогою універсального розкладу на всі випадки життя.

Ми також попрактикуємося у вирішенні низки питань, пов’язаних із фінансовим зростанням та самореалізації у матеріальному плані. Для цього також зробимо кілька розкладів на ваше фінансове сьогодення та майбутнє, отримаємо відповіді на питання щодо самореалізації зараз і в майбутньому, щодо фінансів та їх покращень, що було зроблено, що ще належить зробити і т.д.

У наступних уроках ми приділимо увагу нашим відносинам. Ми спробуємо дізнатися про нашого обранця чи обраниці, як злагоджуються зараз відносини, якими вони будуть у майбутньому. Отримаємо відповіді на такі питання: Який внутрішній стан на сьогоднішній момент, чи готовий він/вона до зустрічі? Чи відбудеться зустріч із потенційним партнером? Як складуться стосунки з партнером (будуть чи ні)? Зовнішні дані партнера (вік, фізичний стан, зовнішність). Емоційний стан, творчий потенціал майбутнього партнера. Матеріальне становище. Духовний потенціал. Який минулий досвід? Яке особисте життя нині? Чи є тенденція розвитку відносин? Які причини самотності? Що треба змінити партнерові у собі, щоб стати щасливим? і т.д.

Наступні практичні заняття ми приділимо не менш важливим питанням, які є невід’ємною частиною нашого життя. нас вплив чи ні, як його уникнути чи позбутися, ймовірність магічного негативу, проаналізуємо можливості впливу на нас чи наших близьких тощо.

Як розпочати власну практику таролога

Всі люди різні і у кожного свої цілі та прагнення. Деякі приходять на курси Таро для розвитку та пізнання виключно власного «Я», деякі хочуть навчитися, щоб допомогти своїм близьким, для деяких метою є осягнути людство і привнести позитивні зміни до нього, допомогти якомога більшій кількості людей, а для когось даний курс є пошуком мети свого існування у цьому світі.

Незалежно від того, що привело вас на курси Таро, ви неодмінно матимете бажаний результат, але ми також поговоримо про матеріальну складову. Про те, що таке безкоштовні знання, безкоштовні ворожіння, безкоштовний розклад, безкоштовна магія, безкоштовно – це коли «бісу плату» буде зроблено однозначно.

І саме тому в цих уроках ми розглянемо ключові маркетингові стратегії онлайн та офлайн форм ведення практики трактування карток Таро. Ми розберемо переваги прийому клієнтів в онлайн та офлайн формі, а також навчимося створювати рекламні компанії для їхнього залучення. Ви навчитеся, де знайти клієнтів, як їх залучити, як утримати існуючих, а також познайомитеся з ключовими ознаками того, як стати професійним та затребуваним Майстром Таро.

Також буде надано інформацію з працевлаштування тарологом. Вам не доведеться шукати клієнтів, натомість агентство вам їх надаватиме. Таким чином ви зможете повноцінно працювати тарологом і отримувати дохід близько 100 000 гривень на місяць.

Купити курс Таро із сертифікатом, ціна 380 гривень