Розвіюємо 5 популярних міфів про Таро

1 Міф: Карти Таро можуть читати лише екстрасенси

Це безглуздий міф про Таро, що тільки люди, які мають надприродні здібності, можуть читати та інтерпретувати карти Таро. Це так само нелогічно, як припускати, що тільки ті, хто має вчений ступінь у галузі образотворчого мистецтва, можуть бачити та цінувати картини Пікассо. Хоча люди, які мають надприродні здібності, можуть краще розуміти тлумачення карт, звичайні люди також можуть інтерпретувати значення карт. Таро може практикувати кожен, хто виявляє до нього інтерес, вивчив усі складові та розвинув у собі інтуїцію – екстрасенсорне бачення. Кожна людина має інтуїцію, навчання майстерності таролога має на увазі набір практичних знань, методик та розвиток підсвідомості. Усьому цьому будь-хто може навчитися на курсах Таро та стати тарологом.

2 Міф: Карти Таро – це чаклунство

Це ще один популярний міф, пов’язаний із картами Таро. Людська природа полягає в тому, щоб називати те, що люди не розуміють, чаклунством чи таємницею. Проте в картах Таро немає магії як такої. Це просто картки, зроблені з паперу чи пластику. Магія карт Таро полягає в тому, як таролог – Майстер, поводиться з ними. Карти Таро дають нам уявлення про майбутнє. Майбутнє це щось написане на піску, а не висічене на камені. І свобода волі та наша сила вибору може
його змінити. Таким чином, зв’язування карт Таро з магією – це чисте невігластво, якого слід уникати.

Карти – це інструмент, яким чином інструмент працює, залежить від того, в чиїх руках знаходитися даний інструмент. Цей інструмент працює на енергії його Майстра.

3 Міф: Розклад для себе принесе нещастя

Це один із найбільш типових міфів, пов’язаних з Таро. Більшість тарологів роблять розклади для себе, щоб краще зрозуміти тлумачення карток. Однак такі розклади можуть призвести до ситуації, коли таролог не можете дистанціюватися від ситуації та продовжуватимете розкладати карти, поки не отримаєте ті, які дадуть йому бажаний результат. Цієї практики добрі майстри уникають.

Карти Таро – це лише інструмент, який дає пропозиції щодо майбутнього способу дій у конкретній ситуації, та спроба зрозуміти вашу поточну ситуацію. Таким чином, ви повинні розумно використовувати карти Таро і намагатися уникати спокуси постійно покладатися на карти. Проте віра у те, що читання власних карт принесе нещастя, немає підстав.

Простіше кажучи – не варто підсаджувати на карти та завісити лише від них. Для цього практикуючий таролог працює над своєю інтуїцією і завдяки практиці та досвіду він і без карт може чудово розбиратися в різних ситуаціях.

4 Міф: Карти Таро ніколи не помиляються

Загалом – це справді так, карти не помиляються. Але є речі, вищі за це, тому у нас завжди є вибір. Як згадувалося раніше, наше майбутнє залежить від наших обставин, від того, як ми його обираємо, а також від нашої сили вибору і свободи волі, які визначають курс нашого руху по життю. Таким чином, уявлення про те, що карти Таро ніколи не помиляються, є безглуздим. Таро просто діють як дорожня карта, яка спрямовує на вашому життєвому шляху. Який шлях ми обираємо самі. Рекомендації, які ви отримуєте за допомогою карток, призначені лише для того, щоб підготувати вас. Якщо за допомогою карт позначено несприятливу ситуацію, ви можете направити свою енергію на зменшення несприятливого впливу на вас, підготуватися до такої ситуації та безболісно пройти її.

5 Міф: Отримання карти смерті означає, що хтось помре

Цей міф – один із найстійкіших про карти Таро. Хоча всі ми розуміємо, що смерть неминуча, коли така карта випадає у розкладі, це не означає, що ви чи хтось із ваших близьких та дорогих вам людей обов’язково помре. Карта смерті зазвичай означає зміни. Зміни іноді можуть бути болючими, але вони необхідні, щоб зайняти найкраще місце в житті.

Іноді зміни неминучі, і те, що насправді означає карта смерті.

Світ Таро досить цікавий і повчальний. Використання карток тільки покращить ваше життя і дозволить подивитися на нього з іншого боку. Як згадувалося раніше, єдина мета карт – допомогти вам на вашому життєвому шляху, пройти його гідно, самореалізуватися, знайти мету, не загубитися у світі мрій, зла і болю, знайти світло і пізнати, що крім цього світу та його матеріальної складової є ще багато всього, важливішого, ВІЧНОГО, неосяжного і неймовірного.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...