Таролог онлайн Україна

Відкрийте двері до магічного світу та з’ясуйте, що майбутнє приховує для вас!

Я професійний таролог Катерина, запрошую Вас до захопливої подорожі у світ загадкових карт та пророцтв.

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся, яка згодом передала свою силу. Тарологом я стала, пройшовши навчання у Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також Магістр Уманського університету, факультет соціальної та психологічної освіти. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії, в якої успішно пройшли навчання більше декількох сотень учнів. Також я є автором декількох книг, присвячених вивченню картам Таро, скандинавським Рунам, та обрядової Магії.

Що чекає на Вас? Які перешкоди вам заважають? Що доля готує для вас найближчі дні, тижні, місяці? Ви стикнулися із важким викликами, складно прийняти рішення, розв’язувати проблему? Не знаєте як вчинити?

Дозвольте мені допомогти розкрити завісу та розгадати таємниці вашого життя.

Послуги, які я пропоную як таролог онлайн, та особисто:

Таро-консультації:

Повна діагностика на все по таро, персональний розклад на майбутнє, відповіді на питання, шляхи розв’язання проблем, ворожіння на кохання та стосунки, що на вас чекає в найближчому майбутньому, розбір на фінанси, роботу, бізнес та інше.

Послуг по роботі з Рунами:

Повна діагностика на все рунами, передбачення минулого, сьогодення та майбутнього по рунічному старовинному оракулу, відповіді на питання: Отримайте вичерпні відповіді на будь-які запитання, що хвилюють вашу душу.

Послуги з обрядової магії:

Діагностика – повна діагностика на все, кохання та краса, розбір відносин, кохання, заздрощі, вороги, грошова магія, ритуали на роботу, фінанси та інше.

Чому саме я?

Мої передбачення засновані на глибокому знанні та досвіді таролога. Я допомогла багатьом людям.

Великий досвід: Працюю у своїй сфері вже протягом багатьох років, завдяки чому накопичила значний досвід.

Повна конфіденційність: Ваші особисті дані та інформація залишаються на суворому контролі.

Допомога в життєвих ситуаціях: Я допомагаю не лише відповідями, а й знаходити рішення в складних ситуаціях.

Дозвольте тарології підказати вам дорогу до щастя та успіху!

Записуйтесь на консультацію до таролога онлайн в Україні зараз, і змініть своє життя на краще!

Зв’яжіться зі мною

Залишити заявку тарологу онлайн:

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.