Краща книга по Таро для початківців

Книга Майстер Таро – курс таролога від А до Я – це ідеальний гід для тих, хто хоче вивчити таро та почати працювати з цим потужним інструментом ворожіння та передбачення майбутнього. У книзі ви знайдете всі необхідні знання та навички для трактування карток, у тому числі історію таро, символізм карток, різні види розкладів та технік читання карток.

Незалежно від того, чи ви є початківцем або досвідченим тарологом, ця книга забезпечить вас усією інформацією, яка необхідна для досягнення успіху в цьому виді діяльності. Електронне видання дозволить початківцям освоїти таро на своєму рівні та зробити крок уперед у розумінні себе та навколишнього світу.

Автор книги має багаторічний досвід роботи з Таро та надає корисні поради та інсайти для тих, хто тільки починає свій шлях у вивченні цього інструменту. У книзі представлені зрозумілі та прості інструкції, які допоможуть читачам освоїти техніку трактування та почати використовувати таро у своїх цілях.

Майстер Таро – курс таролога від А до Я – це не тільки практичне керівництво, а й надихаюча подорож у світ Таро. Читачі дізнаються, як використовувати карти для особистісного зростання, розвитку інтуїції, розкриття творчого потенціалу та допомоги у прийнятті рішень.

Навчання засноване на популярній та найкращій колоді для новачків – Таро Уейта. Надалі кожен з вас підбере саме ту колоду, з якою йому буде більш комфортно працювати і в цьому підручнику також розповідається, як це зробити – підібрати саме свою власну колоду.

Крім розбирання та трактування кожної карти, у цьому посібнику ви також вивчите ряд невід’ємних технік, обрядів очищення колоди, правил таролога, яких слід дотримуватись.

Ви також навчитеся визначати часові рамки, щоб передбачення можна було порівнювати за часом. І навчитеся робити діагностику як фізичного стану людини, так і емоційного.

Також ви познайомитеся з багатьма розкаладами, розберете їх на практиці та звірите свої результати.

Не пропустіть можливість отримати всі необхідні знання для роботи з картами Таро за допомогою цієї захоплюючої та інформативної книги!

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...