Як правильно ставити запитання під час розкладу на картах Таро

Питання для розкладу в картах Таро можуть виявитися непростою справою. Це не те саме, що ставити питання за допомогою чарівної кулі-вісімки.

Карти Таро – це інструмент, який ви можете використовувати для розуміння та бачення найскладніших ситуацій у житті, від розриву стосунків до зміни кар’єри. Вони можуть допомогти вам знайти області, які вимагають виправлення у ваших любовних відносинах, роботі та фінансових планах тощо.

Ідея в тому, що ви повинні ставити питання відкрито та чесно, щоб зрозуміти суть проблеми.

Головне, чому вчитися таролог на курсах Таро, перш ніж перейти до практики і ворожити іншим людям – правильно ставити питання. Основне полягає в тому, щоб питання мало на увазі подальший розвиток на багато кроків уперед.

Перш ніж сформулювати питання картам Таро, поставте собі питання – “Що б що?”

Наприклад, я хочу вийти заміж – щоб що?, навіщо це вам?, що це вам дасть? що ви дасте своєму обранцю?, щоб що?

Наприклад, відповідь – я хочу вийти заміж, знайти свою другу половину, бути коханою, бажаною, створити сім’ю, мати дітей.

Значить питання буде таким: Що мені потрібно зробити, щоб створити сім’ю, що любить?

Наприклад, я хочу досягти успіху в кар’єрі, щоб що?, я хочу вирішити свої проблеми, щоб що? Відповідь: щоб краще почуватися. Значить питання картам будемо ставити не – як вирішити проблеми, а що зробити, щоб краще почуватися.

Запитання краще підготувати заздалегідь. Відмінним рішенням є записати їх та попередньо обговорити з тарологом. Майстер вам підкаже, що краще змінити, про що не слід питати. Питання не повинен містити відразу кілька смислових значень, він задається конкретно, без розмитих формулювань.

1. Починайте питання з того, “як”, “що”, “де” і “чому”.

Питання, які починаються з “як”, “що”, “де” і “чому” є відкритими, тому вони дозволяють отримати більш глибокі відповіді на деякі з найскладніших життєвих проблем. Почніть питання з цих слів, щоб отримати відповіді в Таро, які допоможуть вам вивчити, що ви можете зробити, щоб змінити ситуацію на краще.

До відкритих питань відносяться: «Як я можу звільнитися від фінансових проблем?», «У яких сферах мені потрібно працювати, щоб привнести більше кохання в моє життя?», «Де є можливості для моєї кар’єри?»

2. Уникайте запитань, “чи буде”, “коли”.

Питання “чи”, “коли” рідко дозволяють картам Таро допомогти вам тому, що вони позбавляють вас можливості приймати власні рішення. Уникайте цих питань, і не чекайте, що карти дадуть вам на них виразні відповіді, тому що життя не таке просте. Пам’ятайте, що ви просите допомоги у карт Таро тому, що у вас немає простого вирішення вашого питання або проблеми.

3. Запитуйте про ваш спільний життєвий напрямок дій.

Іноді у вас може бути питання про конкретну проблему. Це нормально. Запитайте про свій спільний життєвий напрямок дій, наприклад: «Куди ж я прямую на своєму нинішньому життєвому шляху?» або «Які енергії оточують мене зараз?».

Карти Таро призначені для того, щоб дати вам розуміння вашого життя і загальні питання можуть допомогти в цьому.

4. Сформулюйте питання, що дають рекомендації.

Найкращі питання для Таро сформульовані таким чином, щоб допомогти вам отримати рекомендації до дії щоб вирішити проблеми. Не чекайте, що карти скажуть вам, що робити, щоб зняти з себе відповідальність.

Розглянемо такі приклади:

Не питайте: «Чи поїхати мені в подорож?». Це питання перекладає відповідальність за життєве рішення з вас на карти. Запитайте: «Як вплине на моїх близьких те, що я вирішу вирушити у подорож?». Це питання дозволяє картам надати вам вказівки, не перекладаючи відповідальності.

5. Зверніть увагу всіх учасників.

Якщо у вашу ситуацію чи проблему залучені люди, подумайте, як це прямо чи опосередковано торкнеться всіх. Хоча питання для Таро повинні стосуватися вас самих, не забувайте, як ваші рішення впливають на інших.

Допустимо, ви думаєте про зміну кар’єри. Запитайте себе, як зміна місця роботи може вплинути на ваших близьких. Не забувайте про своїх вихованців! Якщо ви намагаєтеся визначитися з планами поїздки, подумайте про те, як вони впораються з вашою відсутністю. І хоча складання питань для Таро можна було б розглянути ще безліч аспектів, це з них. Спираючись на ці прості поради, бажаючий дізнатися про свою долю зможе підготуватися перед самостійним ворожінням Таро, для цього ви можете відвідати курси Таро або перш ніж вдатися до допомоги професіонала.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...