Персональний розбір питання за картами Таро – Карта Дня

Давайте поринемо у читання однієї карти – Карта Дня. Моє улюблене трактування Таро, розклад, який я роблю вдома – це «фокус на день». Це дуже простий і водночас ефективний розклад, який допоможе визначити наміри та плани на день. Ви просто перетасовуєте свою колоду, просите карти показати вам фокус на день та витягуєте картку. Я люблю робити це як щоденна вправа. Такий розклад просто допомагає приділити собі трохи часу щоранку, сконцентрувати свою увагу та підняти почуття духу.

З таким підходом я точно знаю, чого чекати сьогодні, до чого потрібно бути готовою.

З погляду прогнозування, запитайте Таро, у чому полягатиме сьогоднішнє завдання, – це допоможе підготувати вас до того, що чекає попереду. Таро можуть дати чудове уявлення про те, що нас чекає попереду, але також карти можуть допомогти продумати, як вирішити життєві проблеми, перш ніж вони навіть перетворяться на проблеми.

Зізнаюся, мені насправді подобається цей розклад, оскільки він більше схожий на розклад із двох карт порівняно з розкладом картки дня, в якому друга карта є «вирішенням зазначеної проблеми».

Розклад – карта дня, які питання поставити?

Я люблю ставити питання своїй колоді, на які можна отримати відповідь по одній карті. Звичайно, деякі питання складні і вимагають більш детального вивчення. Що стосується мене, іноді я просто хотіла б злегка торкнутися теми, не занурившись у неї цілком.

Задайте своїй колоді будь-яке з цих питань, виберіть картку та приступайте до дослідження:

Що мені потрібно знати зараз?

Ви не можете знати, чого не знаєте. Глибоко, правда? Іноді цікаво запитати свою колоду, що потрібно знати вам прямо зараз, зараз. Відповіддю може бути щось про людину чи стосунки. Або, можливо, відповідь стосується бізнесу чи життя загалом. У будь-якому випадку, карта, взята з колоди, дозволить вам розширити свої думки і продовжити досліджувати.

Що допоможе мені відчути себе спокійніше чи впевненіше сьогодні?

Я люблю ставити це питання, коли відчуваю незрозумілу тривогу, збентеження чи відсутність мотивації. Це питання сприяє особистому усвідомленню та дає можливість знайти в картах зручні кроки чи дії. Зазвичай те, що допомагає мені почуватися більш умиротворено, – це те, чим я займаюся – Магією.

У що б ви не вірили або як би не практикували, Таро справді може дати вам можливість для саморефлексії та розуміння.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...