Як зробити персональний розклад на майбутнє за картами Таро

Вам потрібне інтуїтивне розуміння складної ситуації? Намагаєтеся прийняти важке рішення, але не знаєте, який шлях вибрати? Або просто хочете отримати своє внутрішнє керівництво та глибшу мудрість?

Зробити розклад для себе – ідеальний спосіб задіяти свою інтуїцію та отримати потрібні відповіді. Будь то глибокі духовні питання, практичні чи повсякденні, карти Таро допоможуть нам у цьому.

Доберіться до суті питання

З ясним розумом запитайте себе: “Що мені дійсно потрібно знати прямо зараз?” Наприклад, ви можете відчувати відсутність зв’язку у відносинах із партнером. Отже, ви можете запитати: Що мені потрібно знати про мої стосунки прямо зараз? або «Як я можу налагодити тісніший зв’язок між мною та моїм партнером?» Або вам може бути цікаво, чи ви отримаєте просування по службі, про яке мріяли. Отже, ви запитуєте: Що я можу зробити, щоб збільшити свої шанси на підвищення? або «Яка енергія оточує цю ситуацію?»

Зверніть увагу, що я не запитала: «Чи отримаю роботу?» або «Чи покращаться мої стосунки?» Коли ви ставите такі питання, ви припускаєте, що ваше майбутнє висічено на камені, і ви мало що можете зробити, щоб змінити його – це не так.

Про те, як правильно ставити запитання, докладно розказано у цій статті: Як правильно ставити питання при розкладі на картах Таро

Виберіть розклад

Тепер, коли у вас є чітке питання, настав час вибрати розклад Таро, який ви будете використовувати.

Я люблю використовувати прості трифарбові розклади Таро, такі як:

  • Минуле, сьогодення, майбутнє
  • Ситуація/дія/результат
  • Варіант А / Варіант Б / Як вибрати
  • Або ви можете створити свій власний розклад, виходячи з того, про що ви питаєте.

Перемішайте та розкладіть картки

Тепер ви готові взяти свої карти та почати тасувати їх. Перемішуючи, спрямуйте свою енергію на карти та зосередьтеся на своєму питанні. Потім, коли відчуєте готові, розкладіть карти. Розкладіть їх поряд, ліворуч, лицьовою стороною вгору.

Прочитайте карти та розкажіть історію

Перегляньте кожну карту зліва направо і розтрактуйте, що це означає для вас.
Подивіться на карти і в голові почніть описувати те, що ви бачите на картинці. Що відбувається та що за історія? І як це стосується вас прямо зараз?

Після того, як ви витлумачили кожну карту, подивіться на всі карти разом, так, ніби вони сторінки однієї розповіді. Яку історію вам розповідають карти?

Відповідайте на своє запитання

Тепер поверніться до вихідного питання і дайте відповідь на нього, ґрунтуючись на тому, що ви досліджували в картах. (Повірте, деякі люди забувають зробити цей важливий крок, особливо якщо захоплюються всіма можливими значеннями карток їх трактуванням!)

І останнє – подумайте про те, що дали вам карти. Це допоможе побудувати вашу долю надалі.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...