Як розпочати власну практику з читання Таро після курсів таролога

Світ магії за всіх часів був, є і буде цікавий людям. Ми живемо, стикаємося з життєвими ситуаціями, іноді нам хочеться подивитися, як вирішиться ситуація, що хвилює нас. І ми починаємо думати як дізнатися відповідь на питання, що нас цікавить.

Відповідь – карти і практик, який розкладає колоди на питання, що вас цікавлять, розшифровує їх. Навіщо шукати людину, яка відповість на всі запитання та платитиме їй гроші, якщо можна пройти на курс Таро, і дивитися самостійно. Проте теорія, отримана під час занять це основа, але якісної роботи необхідна практика.

У будь-якій професії без напрацьованого досвіду – теорія здасться просто інформацією та масою витраченого часу. Але до початківця і без досвіду магу ніхто не піде – це зрозуміло.

Як бути у цій ситуації?

Починати треба із себе. Купили ви колоду. Перейшовши додому перше завдання – знайомство з колодою, розгляньте зображення, докладно вивчіть значення кожної картки. Перший розклад слід зробити собі. Ворожте на себе, ставте питання, на які отримаєте відповідь найближчими днями, тим самим перевіряйте себе. Наприклад, йдете ви в банк отримати гроші – запитайте картки: «Видадуть мені сьогодні гроші в банку?».

Запишете отриману відповідь у щоденник. Робіть такі розклади частіше, помічайте нюанси. Ворогуючи на себе і перевіряючи відповіді з реальним життям, ви наберетеся досвіду, впевненості в собі та своїх знаннях, потоваришуйте з колодою, навчитеся розшифровувати карти на різні теми.

Після чого можна розпочинати свою роботу.

Наступним етапом вашого розвитку буде – ворожіння близьким родичам, буквально тим, з якими ви живете під одним дахом. Важливий момент – родичі мають вірити у передбачення. Якщо вони не вірять у цю діяльність, кажуть, що це гріх – тим самим вони вселяють у вас сумніви, невпевненість.

Роблячи розклади на родичів важливо просити замість того, як ситуація на яку ви дивилися, здійсниться в життя – розповісти про неї вам, для подальшого аналізу своєї роботи. Буває, що ваш розклад не виправдався, і в житті вийшло все інакше. Засмучуватись не варто. Потрібно провести повторний аналіз розкладу, виявити помилки. Тому, коли розкладаєте карти, фотографуйте розклад, робіть позначки в блокнот. Таким чином, ви наберетеся бажаного досвіду.

Після найближчих родичів можна починати ворожити далеким родичам, друзям, сусідам, знайомим. Звичайно необхідно перед цим підготувати місце – кімнату, де відбуватимуться сеанси. Кімнату потрібно у відповідній тематиці облагородити – це привабить майбутнім клієнтам, вони зрозуміють, що ви професіонал.

Щодо друзів, сусідів. Приймаючи їх, ви отримуєте бонус у вигляді сарафанного радіо. Провівши сеанс, детально розглянувши, отримавши свою оплату за вашу роботу. Попросіть їх про зворотний зв’язок, який полягає в наданні короткої інформації про результат цієї ситуації. Вони залишилися задоволені, отже порадять вас іншим людям. У цьому сенс сарафанного радіо. Негативна сторона медалі. Подруги, заздрісниці, що потрапили на сеанс можуть згодом облити вас брудом. Наговорити, що ви некомпетентні, розпустити про це слух серед народу. Що негативно вплине на вашу репутацію і, отже, кількість клієнтів може зменшитись.

Важливим аспектом є визначення вартості послуг, що надаються. Проаналізуйте ринок, вартість, види робіт. Визначте середню вартість ринку, виходячи з отриманої інформації встановіть, створіть прейскурант. На перших парах не ставте завищені ціни, встановіть їх нижче за середню ціну. Це допоможе залучити клієнтів, що з часом зможете переглянути цінову політику.
Щоб збільшити клієнтську базу, розмістіть оголошення в соціальних мережах про надання послуг. Вкажіть вартість, місце розташування кабінету, транспортну розв’язку, контактні дані. Додати фото, відео матеріали. Будьте готові – дзвінків буде багато, виділіть спеціальний час для їх обробки. Можливо знадобиться найняти собі секретаря, який виконає рутинну роботу.

Таро це цікава, прибуткова професія, яка завжди є затребуваною. Так бувають періоди, коли про неї забувають і клієнтів стає менше, але в останні роки це дуже популярно і клієнтів багато. Для того, щоб стати тарологом, необхідно пройти курси Таро, але цього не достатньо. Потрібно багато практикуватися спочатку на собі, потім на близьких, родичах, друзях і знайомих. Після чого, можна спробувати себе як таролог на просторах інтернету. Крім досвіду, важливо також облаштувати кабінет для роботи. Це все шлях до роботи тарологом, який неодмінно принесе багато позитивних аспектів.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...