Онлайн консультація Таро – переваги роботи через Інтернет

У кожної людини рано чи пізно настає складний період життя. Часто за пошуками відповідей на питання, що хвилюють нас,  ми йдемо до майстрів – тарологів. Найчастіше нам радять хорошого, грамотного майстра – мага близькі, друзі, сусіди. У випадку якщо вони були на прийомі, результатом залишилися задоволені. Бувають ситуації, коли не хочеться говорити про свою потребу відвідати цього майстра, будь-кому. У таких випадках пошуки грамотного магу починаємо на просторах інтернету. Як правило, це Google, instogram, facebooke. Ознайомившись із профілем кількох, котрий іноді десятка магів, почитавши відгуки людей, зупиняємо свій вибір одному з них, записуємося на консультацію. Ви завжди можете звернутися до таролога та замовити онлайн-консультацію на головній сторінці taromagic.com.ua

Бувають ситуації, коли нам порадили знаючого фахівця, відгуки вас влаштовують, він спеціалізується саме на тему вашого запиту, але живе, працює в іншому місті, яке від вас розташоване за п’ятсот кілометрів. Природно, їхати далеко не захочеться, великі витрати на дорогу, житло, та в цілому, деякі люди просто бояться вийти зі своєї зони комфорту і їхати в інше місто.

У цьому випадку вирішенням проблеми є онлайн-консультація. Прогрес не стоїть на місці. Інтернет, месенджери, відео зв’язок, розвиваються з кожним днем дедалі більше. Технології дають нам можливість проводити відео зустрічі у будь-якій точці світу.

Багато майстрів звертаються до програмістів, які розробляють для них власні сайти із залучення клієнтів. Активно ведуть свої соціальні сторінки. Такий підхід дозволяє проводити у прямому ефірі свою роботу з кверентом. Це все сприяє залученню клієнтів та роботи з ними.

Багато хто говорить, що для хорошого результату, правдивого розкладу, обов’язково потрібно бути на фізичному прийомі у того, хто ворожить. Це не так. Навіть у Ритуальній Магії, при обряді клієнту немає потреби, а іноді й взагалі заборонено перебувати поруч із Майстром. Для розкладу на Таро тарологу достатньо мати фото кверента та його чіткі питання. В іншому – карти завжди кажуть правду.

Для того щоб провести сеанс розкладу карт на людину, відповісти на питання, що її цікавлять, потрібно налаштуватися на неї. Важливо розуміти прості речі – енергія не має поняття відстань, час, простір і т.д. Саме налаштуватися з людиною можна по фото або при прямому відеозв’язку, необов’язково присутність поряд.

Як відбувається сеанс у таролога онлайн?

Клієнт надає запит на консультацію. Призначається час, обумовлюються нюанси. Заздалегідь кверент надсилає низку даних про себе: ім’я, дата народження, особисте фото та тих, хто братиме участь у розкладі, питання, за яким проводитиметься розклад. На цьому етапі на вибір дається два варіанти роботи. Перший – таролог проводить самостійно свою роботу, записує відповіді у голосовому повідомленні або записує весь розклад на відео та надсилає замовнику. Останній знайомиться з ним і ставить супутні питання. Другий варіант – процедура відбувається у прямому ефірі. Оплата послуг провадиться на банківську картку.

У першому варіанті великий плюс полягає в тому, що якщо у когось із учасників зникає інтернет, то це ні на що не впливає. Можна записати запитання або відповідь у повідомленні відео або текстом і надіслати його тоді, коли з’явиться з’єднання. І прослухати чи переглянути відповідь можна кілька разів.

Підіб’ємо підсумки:

Якщо людині потрібна допомога карт Таро, знайти відповідного на ваш запит мага можна як за допомогою сарафанного радіо, так і в Інтернеті. Якщо фахівець знаходиться далеко від вас, чи немає можливості їхати до нього, з тих чи інших причин – сеанс завжди можна провести онлайн. Це навіть і вигідно – не потрібно витрачати гроші та час на дорогу та житло. І на якість послуг це не вплине.

Автор: Катерина

Я практикуючий маг з дитинства. Обрядової магії навчала бабуся. Додатково я пройшла навчання Таро у видатної майстрині Терези Буллард, засновниці Західної Школи Містерій. Я також магістр Уманського університету, факультет психологічної освіти. Ця освіта допомогла мені зрозуміти взаємозв'язок між психологією та духовністю, і використовувати ці знання в моїй роботі. На сьогодні я є засновницею власної школи Таро, Рун та обрядової Магії. Також я є автором та співавтором декількох книг, присвячених цим напрямкам.Буду рада вашим запитанням, коментарям, доповненням, або конструктивної крити до моїх статей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надайте відповідь цифрою: *Завантаження Captcha...